”Paldies jums, mani mīļie!” Saimnieks Dagnis ar tautas atbalstu jau paveicis lielu darbu nodegušās saimniecības sakopšanā

1 komentārs
”Paldies jums, mani mīļie!” Saimnieks Dagnis ar tautas atbalstu jau paveicis lielu darbu nodegušās saimniecības sakopšanā
Skaties.lv/Privātais arhīvs

Pirms pusotras nedēļas liela ugunsnelaime piemeklēja ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas varoņa Dagņa Darģa īpašumu. Saimnieks vērsās pie tautas pēc palīdzības, un tauta sadzirdēja. Īsā laikā saimniecībā paveikts jau ļoti daudz, un Dagnis vēlas pateikties līdzcilvēkiem par nenovērtējamo atbalstu.

”Paldies visiem, kas palīdzēja. Paldies jums, mani mīļie! Bez līdzcilvēku atsaucības es neko nebūtu spējis izdarīt,” ar Skaties.lv starpniecību sirsnīgi pateikties tautai, kas nepameta nelaimē, vēlas Dagnis.

Viņš atrāda arī attēlus, kā uguns nopostītās ēkas izskatās tagad. Nepilnas nedēļas laikā padarīts titānisks darbs – ēkas atbrīvotas no sadegušajiem siena ruļļiem, attīrītas no gruvešiem un sadegušajiem elementiem, un nu var ķerties pie atjaunošanas darbiem.

Par ugunsnelaimi, kas nopostīja Dagņa 20 gadu darbu lasi TE!

Kā atklāj Dagnis, pēdējās deviņas dienas viņš strādājis teju bez apstājas – pa divdesmit stundām ik diennakti. Taču gandarījums par paveikto mudina neapstāties, tāpat kā milzīgais atbalsts no apkārtējiem.

Skaidrs, ka atpūtai nav laika – līdz rudenim jāpaspēj kūti teju uzbūvēt no jauna, lai govīm būtu, kur patverties.

”Kad būs iestājies mazliet mierīgāks periods, apsolu pilnīgu atskaiti par veiktajiem darbiem,” tā Dagnis.

1 komentārs