Oficiāli: zināms ”Saimnieks meklē sievu” iekārotākais vīrietis, kurš jau šovakar uzsāk mīlas spēli

8 komentāri
Oficiāli: zināms ”Saimnieks meklē sievu” iekārotākais vīrietis, kurš jau šovakar uzsāk mīlas spēli
Toms Norde

Jau šovakar TV3 sāksies rudens ”karstākā” mīlas spēle ”Saimnieks meklē sievu”, kuras ietvaros pieci stalti saimnieki no visas Latvijas uzņems pie sevis ciemos apburošas dāmas, cerot kādu no viņām apprecēt. Skaties.lv oficiāli atklāj pirmo saimnieku, kurš ekrānā meklēs sievu – tas ir Pēteris Grudovskis no Auces.

Pēteris ir šīs sezonas populārākais saimnieks, kas nozīmē, ka viņš saņēmis visvairāk dāmu vēstuļu un ir iekļuvis to laimīgo pieciniekā, kuriem būs tas gods aicināt uz savu saimniecību trīs paša izvēlētas potenciālās sievas.

Tikmēr Magone Burka brīdina, – apokalipse ir tuvu! Lasi šeit!

Jau šovakar ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros Baiba Sipeniece dosies pie visiem desmit vīriem, kuri pieteicās mīlas spēlei, lai nogādātu viņiem dāmu vēstules.

Pieci populārākie atlasīs katrs pa piecām dāmām un sāksies mīlas spēle, kas rezultēsies ar romantiskiem ceļojumiem jau šoruden un, iespējams, kāzām.

Kuri būs pieci laimīgie? Skaidrs, ka viens no tiem ir Pēteris, kurš saņēmis visvairāk dāmu vēstuļu, taču, kuri ir pārējie četri populārākie, noskaidrosim vakarā.

Pirmie kadri no šova – Cāleri krīt kaunā!

Nepalaid garām – saimnieks meklē sievu šodien un turpmāk ik pirmdienu 21.00 TV3!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl