”Neuzskatu, ka būt jaunai, vientuļai mammai ir kas briesmīgs.” ”Jāņa ”līgaviņas” Karīnas stāsts

Jau pirmdien, 14. oktobrī, līgavas izvēle tiks izdarīta saimnieka Jāņa sētā. Viena no kandidātēm uz Jāņa sirdi ir Karīna no Kuldīgas. Izvēloties Karīnu savā trijniekā, Jāni nav nobiedējis fakts, ka meitene ir jaunā māmiņa bērna kopšanas atvaļinājumā, savukārt Karīnu nebiedē iespējamā pārvākšanās uz otru Latvijas malu, ja abiem ar Jāni viss izdosies.

Atpakaļ uz rakstu

51 komentārs

 • pieredzējis to

  pieredzējis to

  Nu neder Jānim Karīna, Līna ir labāka!! Paies pāris gadi, smukums aizies pagātnē, paliks tikai tetovējumi uz nekoptas ādas un netīriem matiem. Tad , kad gatavosieties apmeklēt kaut vai zoo dārzu ar abiem bērniem (viņas un kopējo) parādīsies pirmā tēvs. No pieredzes izsaku līdzjūtību visiem, kas bijuši tādā situācijā.
 • Skrienele

  Skrienele

  Cik tad sen bij šovs? Karīnai tak jau "aizņemts" attiecību statuss, un kārtēja jaunā dzivesvieta kur pārvākusies😂 takā Jankam vien bij pareiza izvēle, ja jau vēja grābsle tik ātri jaunu veci atradusi😂 vislabākā tur bij Lola, viņš noteikti pameta tāpat to Līnu un atgriezās pēc šova vien pie viņas😂
 • Ella

  Ella

  Dzīvē protams visādi var gadīties. Bet mani mulsina tas, ka bērnam ir tikai 1 gads un viņa jau meklē nākamo vīrieti. Vai tad, kad bērns ir vēl tik mazs nesas domas uz vīriešiem? Un bērna tēvs ir tik viegli aizmirsts jau, ka gatava jau jaunai mīlestībai? Varbūt tikpat ātri pāries arī mīlestība pret šo puisi.
 • Edis

  Edis

  Sveiki. Es atvainojos bet kāds nevarētu pateikt ka iespējams sazināties ar Karīnu??
 • Anro
 • Es
  +12 +12 0

  Es

  Lai ar to grezsirdīgo Līnu padzīvo, tad redzēs skaistās acis! Katrīna forša, komunikabla, netaisīja nekādas greizsirdības scēnas. Malacīte! Pat maltīti sagatavoja! Žēl meitenes, forša čiksenīte!
 • Meitene vecpiebalga

  Meitene vecpiebalga

  Eh, atceros randinu ar Jani pirms vairakiem gadiem Vecpiebalga. Patiesam jauks puisis🤫🤗
 • Viesi

  Viesi

  Labprāt iepazītos. Bet sanak kopā 5 cilvēki tādi. Atrast tā uzreiz Fb arī nevar..
 • suns

  suns

  sievietes,kas n-tos abortus pa kluso taisījušas par m....nesauc,bet sievieti,kas uzdrìkstas dzemdēt/audzināt bērnu viena,to tagad te gāna ...
 • A,ai

  A,ai

  Žēl, ka izvēlējās to zirga ģīmi. Karīna un tā otrā bija daudz smukākas un prātīgākas, saimnieciskākas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!