Neldija izlēmusi – viņas dzīvē vairs vīriešu nebūs

17 komentāri
Neldija izlēmusi – viņas dzīvē vairs vīriešu nebūs
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šova ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Neldijas dzīve pēdējā pusgada laikā apgriezusies teju kājām gaisā – sieviete tikusi pie jauna imidža šovā ”Gatava pārvērtībām” un viņai būtu visas iespējas pāršķirt dzīvē jaunu lappusi. Tomēr Neldija nonākusi pie atziņas – vairs vīriešu viņas dzīvē nebūs.

Kā Skaties.lv atklāj Neldija, nu, kādu laiku pēc ”Saimnieks meklē sievu”, viņu tikties atkal aicinājis Andris Leimants – saimnieks, kurš šova ietvaros viņu izsmādēja un kameru priekšā nodēvēja par lielu bērnu.

”Viņš grib izrunāties. Tā jau ir, to dažu dienu laikā nevar pilnībā iepazīties. Vajag aprast ar cilvēku, tikai tad var saprast, kas var un kas nevar sanākt,” spriež Neldija.

Viņa gan Andrim otro iespēju nedos. Pirmais iemesls ir gaužām vienkāršs – Neldijai ir tik daudz ikdienas rūpju saimniecībā, ka aizbraukt uz Liepāju apciemot Andri fiziski gluži vienkārši nav laika.

Otrs iemesls ir jau personiskāks. Pēc visas saimnieku šova jezgas un mēģinājumiem izveidot attiecības kameru priekšā, Neldija nonākusi pie secinājuma – viņa savā dzīvē vīrieti vairs neielaidīs.

Neldija savulaik bijusi laimīgi precējusies, bet vīrs negaidīti aizsaukts mūžībā.

Vairāk par Neldijas sūro likteni lasi TE!

Sieviete palikusi viena ar trim meitām un dēlu. Izmēģinājusi izveidot jaunas attiecības ”Saimnieks meklē sievu”, viņa sapratusi, ka citu vīrieti tomēr vairs nespēs iemīlēt, lai cik viņš būtu patīkams. Pārāk gaišā atmiņā ir mīļais vīrs.

”Esmu pārliecinājusies, ka nevaru aizmirst iepriekšējās attiecības un savu vīru. Esmu sapratusi, ka neviens cits vīrietis vairs nebūs tāds, kāds man bija mans vīrs,” nopūšas Neldija.

Raugoties uz savu dzīvi un to, kā pilnīgi visu mainīja vīra negaidītais zaudējums, viņa guvusi svarīgu mācību, ko vēlas nodot arī Skaties.lv lasītājiem un šovu draugiem.

”Novērtējiet cilvēkus, kuri jums blakus. Jo tikai tad, kad cilvēks aiziet, saprot, cik ļoti svarīgs viņš bijis,” secinājusi Neldija.
17 komentāri