”Nekad nesaki nekad.” ”Saimnieks meklē sievu” apgriezis kājām gaisā Andra Leimanta dzīvi

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

2 komentāri
”Nekad nesaki nekad.” ”Saimnieks meklē sievu” apgriezis kājām gaisā Andra Leimanta dzīvi
Toms Norde

Atklāts šova ”Saimnieks meklē sievu” iekārotāko vīru piecinieks, un vecākais šajā kompānijā ir 51 gadu vecais Andris Leimants, kurš Grobiņas pusē iekopis savu ekosaimniecību. Sarunā ar Skaties.lv Andris atklāj, ka bijis jau nobriedis dzīvei vientulībā, līdz meita apgriezusi visu kājām gaisā, piesakot viņu TV šovam.

Andra iekļūšana šovā ir viņa meitas iniciatīva. Kā sarunā ar Skaties.lv smejas vīrietis, viņam nav ne jausmas, kas tas tāds internets un kur notikusi pieteikšanās šovam – visu izdarījusi meita.

”Manā mežā tāds zvērs nedzīvo,” par internetu uzjautrinās Andris.

Lielā randiņa priekšvakarā saimnieks jūtot iekšēju mieru, lai arī ne brīdi nav ticējis, ka tiks pieprasītāko pieciniekā. ”Cerēju, ka netikšu. Bet, nu, ja esi tai tramvajā iekāpis, tad jābrauc līdz galam. Nav variantu, jo, ja nemēģināsi, kā zināsi, kas galā? Pēc tam pats varēsi sev pārmest – varbūt būtu bijis?” jokojas saimnieks.

”Neesmu atradis īstos cilvēkus vai arī viņi mani nav atraduši” – tā saimnieks skaidro to, kāpēc ir viens.

Jautāts, cik tad ilgi ir viens, Andris ietur mazu pauzīti un apdomājas.

”Godīgi sakot – visu mūžu un nevienu dienu,” filozofiski uz jautājumu atbild saimnieks. Desmit gadus oficiāli viņš ir šķīries. ”Pēc tam jau bija draudzene, ar ko kādu laiku nodzīvojām, bet atkal ”nepasēja” kopā.

Nu jau kādi gadi septiņi vienam pagājuši. Bet tajā pašā laikā – neesmu jau viens! Es taču mežā dzīvoju! Kā mežā var būt viens?” smaida saimnieks.

Izvērtējot potenciālās līgaviņas, Andris galvenokārt pievērsīs uzmanību tam, lai dāmai tuvi lauki. ”Lai nav bail rokas putekļos un zemē nosmērēt.

Jāmīl putni, daba. Jābūt bišķi ”trakai”. Es jau arī esmu bišķi traks, jo, ja nebūtu, es te tagad nestāvētu,” savu ideālo otro pusīti raksturo sezonas vecākais precinieks.

Andra sievas meklēšanā iesaistījusies vesela atbalsta komanda – kaimiņu puika pieteicies aizvest uz randiņu ar dāmām, meita – dzīvot saimniecībā un palīdzēt izvērtēt potenciālās sieviņas.

”Godīgi sakot, vērtējot tās vēstules, es neko īsti nepaspēju ne redzēt, ne dzirdēt, ne saprast – tas bija tik ātri! Bet ir tāda dzīves gudrība – pirmais iespaids vienmēr ir vispareizākais.

Tiklīdz tu neesi sācis domāt. Jo kā sāc domāt, tu loģiski izdomāsi. Bet pirmais variants vienmēr ir pareizais,” savu taktiku, dāmas vērtējot atklāj Andris.

Vai tad, ja izdotos atrast sev tīkamu dāmu, viņš būtu gatavs arī kāzām?

”Vienreiz es apprecējos. Dabūju šķirties. Jautājums – vai tas papīrs ir kādu noturējis? Kas ir svarīgāks – tas papīrs vai tā dzīve? Man nekad nav patikuši papīri. Jebkādi. Izņemot avīzes,” smīn Andris, kurš bijis nobriedis tā arī nodzīvot, papīrus vairs nesmērējot.

Nu viss apgriezies kājām gaisā. ”Nekad nesaki nekad. Cerība mirst pēdējā. Mēģināsim,” apņēmības pilns ir saimnieks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl