Nekad nav bijis precējies, bet agri kļuvis par tēvu. ”Saimnieks meklē sievu” Jāņa stāsts

4 komentāri
Nekad nav bijis precējies, bet agri kļuvis par tēvu. ”Saimnieks meklē sievu” Jāņa stāsts
Linda Vincāne/Skaties.lv

Vēl viens vīrs ”Saimnieks meklē sievu” ietvaros izvēlējies burvīgu līgaviņu – Jānis Fogels izvēlējies ceļojumā līdzi ņemt Evitu Punduri. Sarunā ar Skaties.lv Jānis atklāj, ka ir nopietnu attiecību piekritējs un, lai arī nav bijis precējies, lepojas ar 10 gadus vecu meitu.

”Tā ka visu laiku dzīvoju viens un ilgstoši nevaru meiteni atrast, noteikti nevar teikt.

Iepriekš man labu laiku bija ilglaicīgas attiecības, bet jā, pienāca laiks, kad izšķīrāmies un paliku viens. Un draugi pieteica šovam,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Jānis.

Jānis vēl nekad nav bijis precējies, taču diezgan agri kļuvis par tēti. 29 gadus vecā Jāņa desmitgadīgā meita ar savu mammu dzīvo Holandē, taču tētis turpina uzturēt sakarus ar atvasi.

”Ar meitu regulāri sazvanāmies un sarakstāmies, kā vien ir laiks,” uzsver Jānis.

Savukārt Jāņa izvēlētā Evita audzina dēliņu! Lasi te!

Bet vai saimnieks tagad beidzot nobriedis kāzām? Jānis brīdi apdomājas un tad teic – viss atkarīgs no attiecībām, kas izveidojas, ne no vienas vai otras puses vēlmes precēties.

”Nu, nezinu, tad jau redzēs. To jau tikai laiks var rādīt. Nevar jau uzreiz tā pēc skata pateikt – jā, te būs. Vajag laiciņu, lai to cilvēku iepazītu,” spriež saimnieks, kuram būs visas iespējas iepazīt izvēlēto meiteni kopīgā ceļojumā.

Starp citu, lai gan līdz izvēlei Jānim nonākt palīdzēja mamma, dēla ģimenes dzīvē viņa nejauksies – tur viss atkarīgs no pašiem Jāņa un Evitas. Mamma nemaz nedzīvo kopā ar dēlu, tāpēc satraukumam, ka nu būs divas saimnieces zem viena jumta, nav nekāda pamata.

Kā atklāj Jānis, mamma pie viņa piekritusi viesoties šova laikā, lai mājās palikušajām meitenēm nebūtu garlaicīgi laikā, kad saimnieks dodas randiņos.

”Es dzīvoju atsevišķi, mamma dzīvo nedaudz tālāk, bet atbrauca palīdzēt uz šova laiku,” izskaidro saimnieks.

Savukārt šovam Jāni pieteikuši draugi – sākumā tas licies kā labs joks, bet nu izvērties nopietni.
”Kas zina, ar ko ”joks” vēl beigsies,” viltīgi smaida saimnieks.

4 komentāri