”Nē, es negaidu bērnu no Vitālija!” Kā pēc saimnieka paziņojuma jutās viņa favorīte Lana?

Šovā ”Saimnieks meklē sievu” izveidojusies neērta situācija – Vitālijs, kurš sākotnēji izrādīja uzmanību Lanai, pēc tam šovā paziņoja, ka jau ir attiecībās ar Lauru, kura dzīvo turpat, kopā ar līgavām, izliekoties par māsīcu. Skaties.lv sazinājās ar Lanu, lai noskaidrotu, kā viņa jutās, uzzinot, ka potenciālais līgavainis ir aizņemts.

Atpakaļ uz rakstu

53 komentāri

 • Meridita
 • Skatītājs

  Skatītājs

  Cik zemiski ir filmēt šādus šovus. Vai ikdienas dzīvē jau nepietiek degradācijas, ka vēl japiemeslo televīzija ar šādiem skatiem. Vai šiem cilvēkiem ikdienā trūkst uzmanības, ka savs stulbums jāfilmē un jārāda visai Latvijai un ne tikai. Tiešām TV šovi parāda līmeni kāds ir Latvijas televizijas kanālos, cilvēku attiecībās un vispār kauns par cilvēkiem, kas tur piedalās un kauns par šo šovu veidotājiem. Ja nav ko cilvēka cienīgu parādīt, tad lai uzliek stundu garu reklāmas pauzi.
 • Žanis

  Žanis

  Kā vispār Latvijas televīzijā var pārraidīt šādu raidījumu, kur tiek lietoti tik daudz lamuvārdi, ko tie pīkstieni nemaz nenosedz. Kārtējā Latvijas "slavenība", par ko kauns, ka mūsu valstī vēl šādi cilvēki dzīvo, kas nespēj kontrolēt savu valodu vismaz kameru priekšā. "Lieliska" reklāma puiša vecākiem. Drošvien jau paši zemē rokas no kauna.
 • Stlbums.

  Stlbums.

  Nja stavoklii haaaa tagat ar pieskarsanos jau stavoklii paliek un caur drebem zem segas... pipec kautkads.... Vitālijs viennozimigi bij piedzeeries tads nebija diklu pilii.
 • Sašokētā.

  Sašokētā.

  Tak taš Vitālītis visu laiku ir lupatā. Knapi steberē uz savām divām. Draudzene arī mozahiste. Māsīca hahaha un topošās līgavas kā vuškiņas pavedās.
  Kaut kāds sviests pa tv3.. Sviežat ārā pļēguru un beigta balle.
 • Liene
  +18 +18 0

  Liene

  Ceļojumus mūsdienās, arī ar lidmašīnu, var nokārtot par diezgan mazām naudiņām. Jābūt pilnīgi pī, lai dēļ tā lakstotos ar džeku. Vai nu pasaka godīgi, ka viņš patika un tiešām gribēja ko ar viņu izveidot, vai apasaka godīgi, ka pārdeva miesu dēļ ceļojuma. Tur tak neviens nedraudzējas ar galvu. Ne Vitālijs, na meitenes, ne arī Laura. Kas Laurai kait, ka ko tādu pieļauj?
 • Marija

  Marija

  Tam balagānam vajag citu nosaukumu, nevis saimnieks meklē sievu, .Saimnieks skan pārāk lepni vēl jo vairāk .normāli saimnieki spēj atrast sievas bez tā šova balagāna.
 • Q7
 • Didii

  Didii

  Visi slimo ar uzmanības deficītu.Vai tiešām lv trūkst vīriešu?Balagāns Viņa meitene Laura,kā vispār ko tādu pieļāva🤨 Tur nav pašcieņas un pašlepnuma ja to pieļauj.Ne Laurai ne PĀRĒJĀM meitenēm.
  • Deksters

   Deksters

   A kad mūsējām ir bijusi pašcieņa? LV ne velti ir Eiropā plaši pazīstama viegli iegūstamu sieviešu valsts.
   • Sašutusī

    Sašutusī

    Dekster. Tu domā ko raksti. Ne viss ir pērkams.
 • Smuka

  Smuka

  Parādīts viņš šeit ir no tās sliktākās puses , vai tā dzīvē arī ir , to nezinām ! BET , kur ir teikts , ka tie glumie , glaunie , ar tām super mājām ir tie labākie ? Tieši no tiem visvairāk nelietības sievas un draudzenes saņem :) Ne viss ir zelts , kas spoži spīd !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!