Nav nekāda itāļa! Atklāts stāsts par Magones un viņas lietuvieša Zanas satikšanos un mīlestību

Gandrīz gadu virmoja baumas par ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones kāzām ar kādu noslēpumainu itāli, bet 20. oktobrī viņa pārsteidza visus, Londonā apprecot lietuvieti Zanas Šutovu. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Magone un viņa Zanas beidzot atklāj, kā sācies viņu stāsts, kas licis jau divus mēnešus pēc pazīšanās saprast, ka šis ir pa īstam un kā tas nākas, ka izslavētais itālis patiesībā ir gādīgs un uzticams lietuviešu vīrietis.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Lilija

  Lilija

  Cik var rakstit par magoni,vinai pasai nav apnicis ka vinas privato dzivi apspries tauta,laikam vinai patik
 • pirms gada
 • vot, cik slavena :)

  vot, cik slavena :)

  Precas LV "slavenība", bet viesu skaits kāzās ir 10 gab.!!!!! Tik bēdīgi slavena, ka nebija kas pat uz kāzām nāk!!! Gods kāzās būt??? Negods.
 • ZANIS

  ZANIS

  kaapec daamas nemaak guktaaa buut bez palikasanas staavokliii ...kaa vecis virsuu taa berns gaidaams ...laulaajaas bazniicaa ,redxzeesim ko dzive raadiis ....
 • tfu

  tfu

  Magone! Baznīcā ar plikiem pleciem iet tikai Dieva zaimotāji. Un tā briesmone ar pielīmētām skropstām, spīdīgajā kleitā - kā tādu baznīcā vispār ielaida? Laikam tur ar Dievu nav nekas kopīgs!
  • šausmas !!!

   šausmas !!!

   Ko Pienene vispār pati dara baznīcā. Cilvēks kurš iet ppie vārdotājiem un zīlniekiem jo tic tiem apmeklē un laulājas baznīcā ????? !!!!!!
   Jūs neesat adresi sajaukuši ???? !!!!!
   Tās ir divas pilnīgi nesavienojamas lietas !!! Tas nozīmē tikai vienu ! Cilvēks ir tumšāks par tumšu un tā ir tīrākā Dieva zaimošana !!! Tādam cilvēkam uz plašās zemes nekas nav svēts ja neskaita savu labsajūtu. Savu labsajūtu un baudu tādi gūst no citu cilvēku pazemošanas un psihaloģiskā terora. Tā saucamie prihaloģiskie vampīri.
   • šausmas ak vai.

    šausmas ak vai.

    Tādi cilvēki spēj eksistēt no citu cilvēku sāpēm un ciešanām,jo viņi no tā gūst spēku un gandarījumu. To šī persona savu 4 gadu preses epopejas laikā or pierādījusi jau neskaitāmas reizes.
 • klauni

  klauni

  Kāpēc Žanis nepastāsta, kur palikusi abu bērnu māte? Vai tik neaizmuka, jo nebija paciešama dzeršana un azartspēļu atkarība? Un ko Magones māte saka par šo cirku? Kāpēc viņa nebija kāzās? Un vīra tuvinieki arī nebija. Kāpēc? Un Magone jau izskatās grūsna. Kurš būs nākošais blakus gulētājs?
 • Nu

  Nu

  Man ļoti patīk, ka virmoja baumas par itāli. Kur tad viņas virmoja? Paši vien te rakstīja, neviens cits par Magoni neraksta. Pašu sacelta bauma un tagad jātaisnojas. Un vel 11 dienas pirms kāzān ar putām uz lūpām itālis to un itālis šo. Nevar saprast vai tādas lietas ir tik grūti pārbaudīt vai vienkārši žurnālistiem nav intereses iedziļināties, bet tikai rakstīt Da jebko?

  Būtu labāk rakstījuši par tiem, kas nemelo par itāļiem un kaut ko vismaz dara. Kādu jaunu projektu, kaut ko foršu, ko jaunatne dara. A te paši gadu taisa baumas, pēc tam izrādas, ka tik tiešām baumas un nekas vairāk par baumu kantori te nav. Fu!
  • Nu
   • to nu

    to nu

    Magone jau pati to ,,itāļu,, info piegādā skaties.lv pašai Zanri Dumbrei... un ko Magone fleitē, to i raksta....:D
 • Lina Blonska

  Lina Blonska

  Magone! Sirsnigi sveicu Tevi lauliibas ostaa iesturejot! Nav daudz tadu cilveku,ka Tu-labsirdigu,gaishu,ar tiiru dveeseli! Lai Tev veicas,un nelaimes lai paliek pagatnee! Ruugts! ??
 • ko

  ko

  Ko te rejat? Kāda jūsu daļa ...nelasiet un neskataties bildes dzīvojiet savas dzīves.
 • Paparde

  Paparde

  Būtu jel draugos nomainījusi profila bildi, tur vēl ir kopā ar kādu melnīgsnējo. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!