Nav nekāda itāļa! Atklāts stāsts par Magones un viņas lietuvieša Zanas satikšanos un mīlestību

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

43 komentāri
Nav nekāda itāļa! Atklāts stāsts par Magones un viņas lietuvieša Zanas satikšanos un mīlestību
Zane Dumbre/Skaties.lv

Gandrīz gadu virmoja baumas par ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones kāzām ar kādu noslēpumainu itāli, bet 20. oktobrī viņa pārsteidza visus, Londonā apprecot lietuvieti Zanas Šutovu. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Magone un viņa Zanas beidzot atklāj, kā sācies viņu stāsts, kas licis jau divus mēnešus pēc pazīšanās saprast, ka šis ir pa īstam un kā tas nākas, ka izslavētais itālis patiesībā ir gādīgs un uzticams lietuviešu vīrietis.

Skaties.lv bija tas gods būt klāt Magones un Zanas Šutovu kāzās Londonā. Uzzinot,  ka jauniegūtās radinieces lielo dienu iemūžināt ieradies arī medijs no Latvijas, Zanas un viņa Lietuvas tuvinieki neslēpj pārsteigumu un reizē prieku – sirsnīgā Magone izrādās arī varen avantūristiska būtne, ja jau reiz piedalījusies TV projektā!

”Zinu, ka Magones dzīvesstāsts nav no vieglajiem, tāpat kā manējais, bet to, ka viņa piedalījusies populārā TV šovā, Magone man nekad nav īpaši afišējusi,” smejas Zanas. Un tam neesot nekādas nozīmes – viņu Magonē piesaistījusi tīrā un gaišā dvēsele.

Zanas Londonā jau ilgus gadus strādā celtniecībā un audzina dēlu. Abi ar Magoni iepazinušies Londonā caur paziņām pirms aptuveni pusgada. ”Dzirdēju, ka tepat netālu viena dzīvo, strādā un bērnus audzina kāda jauka latviešu sieviete Magone,” sarunā ar Skaties.lv atceras Zanas.

Abu mīlasstāsts attīstījies strauji, un, kā teic Zanas – ko tur gaidīt! Vai nu ir īstā sajūta, vai nav. Un īstā sajūta bijusi. Vairāk nekā 40 gadus viņš dzīvojis viens, viens uzaudzinājis arī dēlu un savulaik mammai apsolījis – ja precēsies, tad tikai vienu reizi dzīvē un uz mūžu. Drīz pēc satikšanās ar Magoni viņš skaidri zinājis – tas brīdis ir klāt.

Bildinājums izteikts pēc divu mēnešu pazīšanās, un Magone sākotnēji nav ticējusi, ka tas notiek pa īstam.

”Viņš pēkšņi nometas uz ceļa – kļūsti par manu sievu! Domāju, ka tas ir kāds joks vai jūtu pārbaude. Līdz pēdējam domāju – tā nevar būt. Ne jau ar mani,” nu jau ar smaidu atceras Magone.

Kādam varbūt liksies, ka kāzas sasteigtas, taču, ja īstais atrasts – kāpēc gaidīt? ”Mums pusgads ir bijis kā vairāki gadi. Sadzīvē un ikdienas rūpēs viņš sevi pierādījis kā stabilu vīrieti, uz kuru beidzot varu paļauties – gan kā vīrieti, gan kā savu dēlu tēvu,” tā Magone.

Zanas iemīlējusi ne tikai Magone, bet abi viņas puikas – Raimonds un Roberts, kuri lietuvieti pieņēmuši kā tēti. Nevar nepamanīt rūpes un mīlestību, ar kādu Zanas izturas pret Magones puikām, un arī Raimonds un Roberts ir patēvam kā pielipuši – te grib ”opā”, te – paspēlēties, te – vienkārši samīļoties, un tēvs ar prieku un mīlestību ļaujas dēlu untumiem.

Pats Zanas viens izaudzinājis dēlu Ģediminu, kurš nu jau ir brašs students un Skaties.lv apliecina, ka ļoti priecājas par to, ka tēta dzīve beidzot sakārtojusies. Par tēva izvēli Ģedimins var teikt tikai labus vārdus.

”Tagad varēšu stāstīt draugiem, ka tēvs apprecējis Latvijas slavenību,” jokojas Ģedimins. Zanas ir vēl otrs dēls, kurš aug pie mammas, un Šutovu ģimene smaidot spriež, ka nu kļuvuši par kārtīgu saimi ar četriem dēliem.

”Laiks meitiņai,” smaida Zanas. Šajā ziņā viņi visu atstās Dieva rokās. Un abi tic, ka tālāk viss notiks tā, kā tam jānotiek, jo šis pusgads beidzot salicis visu īstajās vietās.

Lai arī kā ietu, Dievs zina, ko dara, un beigas vienmēr ir labas. Pēc vairāku gadu desmitu ilgiem meklējumiem, nobrāzumiem un dzīves mācībām liktenis savedis viņus kopā. Un tagad, viens otru beidzot atraduši, viņi var visu.

Bet kur tad palika izslavētais itālis? Tālu pagātnē. Magone nosmaida, ka itāļa stāsts bijis viens no pēdējiem pārbaudījumiem pirms Zanas satikšanas, kas nu atstāts aizmirstībai, un kam vairs nav absolūti nekādas nozīmes. Stāsts par vilšanos cilvēkos, interneta ļaundariem un dzīves pārestībām, kam nu jāļauj izplēnēt vējā, lai patvertos zem Zanas drošā spārna.

”Es ticu, ka nekas nenotiek tāpat vien. Abi ar Magoni esam daudz pārdzīvojuši, un mūs abus dzīve atveda uz Londonu, vienus ar bērniem.

Neviens no mums iepriekš nebija precējies. Latvieši un lietuvieši – mēs vienmēr esam bijuši kā brāļi, un te nu dzīve mūs saved kopā milzīgajā Londonā. Tas nevar būt tāpat vien,” ar gaišu skatu nākotnē raugās Zanas.