13 komentāri

Uz TV6 mēneša meitenes vietu pieteikusies Latvijā aprunātākā attiecību šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas savdabīgākā dalībniece Egija Gulbe. Meitene pagājušogad šova ietvaros pieteicās uz Jāņa Kauķa sirdi, bet ekrānā pārsteidza ar uzvedību.

Egija, pagājušoruden ievācoties pie Kauķa, uzvedās tā, kā viņai pašai patīk, sagādājot neveiklus brīžus kā šova dalībniekiem, tā skatītājiem.

Izteikti ticīgā meitene jau no sākta gala bija ļoti asa pret laipnajām konkurentēm un nebeidza kritizēt viņu gatavoto ēdienu, ēšanas laikā apspriežot, ko pati būtu darījusi citādāk.

“Es reizēm domāju tik dziļi, ka reizēm “safīrējos” pati savās domās. Es nedzīvoju pēc likumiem,” pirmajā randiņā ar saimnieku neslēpa Egija.

VIDEO: Egija kritizē vakariņas

Lai arī saimniekam viņa patika un abas konkurentes bija ļoti draudzīgas, skatītājiem bija skaidrs, ka Egija šajā vietā absolūti neiederas – meitene sarunās mulsināja saimnieku un meitenes, klāstot ļoti savdabīgus uzskatus par dzīvi, bet kronis visam bija Egijas paziņojums, ka viņai jābrauc prom no filmēšanas, lai tiktu uz Prāta vētras koncertu.

FOTO: Egija tagad un šovā

Nu Egija izlēmusi laimi televīzijā izmēģināt vēlreiz, piesakoties uz TV6 meitenes vietu. To, vai meitene atkal mirdzēs televīzijā, izlemsiet jūs. Nobalsot par Egiju vai kādu citu meiteni var šeit.

VIDEO: Egija stāsta par savu dzīves uztveri

TOP komentāri

 • ANDA
 • Marta
  +2 +2 0

  Marta

  Jā, šī būtne tiešām bija kaut kas traks! Autobusā uz četriem riteņiem - vāks!
 • Ieva
  +1 +1 0

  Ieva

  Pec tam replikam par siera merci un autobusu uz 4 riteniem nevaru saprast, vai ta ir vienkarsi nepieklajiba, neaudzinatiba, netaktiskums, vai ari, robezojas jau ar kadu psihisko saslimsanu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl