Mulsinoši kadri: ”Saimnieks meklē sievu” sāksies ar krūšu uzpumpēšanas ainām

69 komentāri
Mulsinoši kadri: ”Saimnieks meklē sievu” sāksies ar krūšu uzpumpēšanas ainām

Lielā diena ir klāt – 2. septembra vakarā TV3 sākas ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas kaislības. Šovakar Baiba Sipeniece-Gavare dosies pie vīriem, lai nogādātu dāmu vēstules. Gunārs no Balviem Baibu un vēstules sagaidīs ar… Krūšu pumpēšanas agregātu!

Sezonas vecākais vīrs Gunārs no Balviem Baibu sagaida ar īstu pompu un paziņo, ka jau nojauš – vēstuļu būs daudz.

”Manos gados brīvu vīriešu, materiāli patstāvīgu, strādīgu, centīgu, ir pavisam maz,” aprēķinājis Gunārs.

Ieskaties turīgā Gunāra sētā!

Tā arī ir – Gunārs saņēmis vairāk kā 40 vēstules no dāmām visos vecumos! Un saimnieks, gaidot līgaviņas, jau iegādājies kādu jaunu uzparikti.

”Šitā ir tā iekārta, kur sievietēm uzlabo krūtis,” paziņo Gunārs. Viņš aicina Baibu izģērbties: ”Tūdaļ pumpēsim tev krūtis lielākas!”

Kad šova vadītāja neizrāda interesi par krūšu palielināšanu, Gunārs piedāvā aparātu izmēģināt uz sevis. Kā līksmo Gunārs, uzparikte esot lielisks produkts sievietēm – nekas neesot jāgriež, bet apaļumi kļūst stingrāki!

Baiba pauž cerību, ka potenciālajām līgavām pumpis nebūs jāizmanto. Vai Gunārs iekļūs pieprasītāko pieciniekā un viņa mīlas piedzīvojumus varēsim vērot ekrānā? To uzzināsim, skatoties šovu!

58 gadus vecais Gunārs ir šīs sezonas vecākais saimnieks, un jau pirms spēles sākšanās izpelnījies pastiprinātu uzmanību, vaļsirdīgi stāstot par savām attiecībām ar 34 gadus jaunāku meiteni. Šo stāstu lasi TE!

Nepalaid garām – kaislības ir sākušās! ”Saimnieks meklē sievu” turpmāk ik pirmdienas vakaru TV3!