Misēkļi, kas liek sarkt: saimnieku šovā pirmajos randiņos amizantu brīžu netrūka

16 komentāri
Misēkļi, kas liek sarkt: saimnieku šovā pirmajos randiņos amizantu brīžu netrūka
TV3 publicitātes foto

Pirmdienas, 16. oktobra, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki mīlas spēles “Saimnieks meklē sievu” varoņu pirmajiem randiņiem. Savas potenciālās sirdsdāmas vaigā redzot pirmo reizi, amizantu starpgadījumu netrūka.

Kad vienuviet tik daudz burvīgu jaunkundžu un dāmu, no līdzsvara var tik izsists pat pieredzējušākais kavalieris. Satraukušies bija arī TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” brašie dalībnieki, pirmo reizi dzīvē ieraugot potenciālās līgaviņas.

Šova ”Saimnieks meklē sievu” sākumā amizantu epizodi piedzīvoja Jānis Fogels no Kocēnu novada. 29 gadus vīrietis katrai iespējamajai saimniecītei pasniedza pa tumši sarkanai rozei. Taču, ak, vai! Saimnieks ziedus turēja ar galviņām uz leju, kas nepalika bez ievērības vienas iespējamās sirdsdāmas acīs.

“Puķes apgriez otrādāk! Šitā uz bērēm iet,” čukstot padomu sniedza meitene.

Un brašais saimnieks situāciju steidza labot.

TV3 šova ceturtās sezonas pieredzējušākais saimnieks Andris Leimants (51) no Grobiņas novada nespēja atcerēties vārdu dāmai, kuru pats aicinājis uz randiņu, lai gan no vēstulēm viņa palikusi saimnieka atmiņā. Tādējādi Neldija nonāca nudien neērtā situācijā.

Turklāt lielajā satraukumā saimnieks Neldiju atstāja bez ziediem.

Arī šova populārākajam saimniekam – 24 gadus vecajam Pēterim Grudovskim no Auces novada – pirmajā randiņā negāja tik gludi, kā gribētos. Viena no meitenēm brīdī, kad puisis viņai sniedza bučiņu, uzkrītoši no tās izvairījās.

“Tas bija diezgan neveikli, bet eh,” teic šīs sezonas smukākais saimnieks.

Video: pirmajos randiņos kļūmju netrūka

Lasi vēl

 • Kubiks
  +28 +25 -3

  Kubiks

  Vai tikai man liekas, ka Sipeniece starp līgaviņām izskatās vislabāk? ;)
 • ha ha
  +24 +23 -1

  ha ha

  Tas Pēteris ir viens āksts. Nosaukt meitenes par Gaujām (tipa govīm) un vēl tv priekšā pateikt, ka apmīzies.
 • Skatītāja
  +20 +19 -1

  Skatītāja

  Par Pētera manierēm un zemo intelektu liels kauns. Kā jau te tika pieminēts, potenciālās līgavas sauca par Gaujām (govīm) un smīkņāja par krievu tautības meiteni (epizode ar jautājumu, vai viņai mājās pie sienas paklājs), ko pats izvēlējies - ne korekti, ne vīrieša cienīgi. Nepieauguša puikas uzvedība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl