Milzīga ugunsnelaime izpostījusi ”Saimnieks meklē sievu” Dagņa Darģa īpašumu; saimnieks lūdz palīdzību

26 komentāri
Milzīga ugunsnelaime izpostījusi ”Saimnieks meklē sievu” Dagņa Darģa īpašumu; saimnieks lūdz palīdzību
Privātais arhīvs/Skaties.lv

Šova ”Saimnieks meklē sievu” otrās sezonas dalībnieks, Pūres pagasta saimnieks un populārā moteļa un restorāna ”Sumbrs” īpašnieks Dagnis Darģis, vērsies pie tautas ar lūgumu pēc palīdzības. Viņa īpašumu 27. jūlija rītā pilnībā izpostījusi milzīga ugunsnelaime.

Kā ziņo ”Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, plaša mēroga ugunsgrēks sācies Dagņa saimniecībā Pūres pagasta ”Sumbrķīros” 27. jūlija rītā. Dedzis lopbarības šķūnis, govju kūts, noliktava, traktors, frontālais iekrāvējs, būvmateriāli.

Reportāžu no notikuma vietas meklē TE.

Laimīgas apstākļu sakritības dēļ lopi nav cietuši – govis bijušas ganībās, visus teļus un mājdzīvniekus izdevies izglābt no degošajām ēkām. Taču viss saimnieka 20 gadu garumā būvētais ir nodedzis, nelaime iznīcinājusi arī lopbarību. Tāpēc saimnieks vērsies pie tautas ar skaudru lūgumu pēc palīdzības.

”Lūgums. Būvēju es Bābeles torni savā 100 ha Latvijas anklāvā starp vāciešiem un dāņiem. Biju apmierināts ar dzīvi un, iespējams, lepnīgs. Ja man kāds nedēļu atpakaļ pie veikala prasītu, lai iedod piecīti, es droši vien atbildētu: “Rokas, kājas ir, ej, rukā! Būs tev piecītis!”

Bet mans Bābeles tornis sabruka… Nodega viss, ko biju radījis 20 gadu garumā. Nodega saimniecība, bet visas dzīvībiņas tika izglābtas.

Ja vari, ziedo man piecīti! Par vienu piecīti var nopirkt cigarešu paciņu, bet 100 piecīši jau ir jumts segums,” ar šādu lūgumu pie tautas vērsies Dagnis. Ja vēlies viņam palīdzēt, papildu informāciju meklē TE!

Kā informē izdevums ”Neatkarīgās Tukuma Ziņas”, saimniekam noderētu jebkāda veida palīdzība, tostarp būvmateriāli, kāds, kurš ar traktoru palīdzētu atvest lopbarību.

Aizdegšanās iemesls pagaidām nav zināms.
26 komentāri