”Manai līgavai obligāti jābūt ar bērniem!” Saimnieks Ilmārs apzināti izvēlējies vientuļās mammas

121 komentārs
”Manai līgavai obligāti jābūt ar bērniem!” Saimnieks Ilmārs apzināti izvēlējies vientuļās mammas
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Par ”Saimnieks meklē sievu” piektās sezonas pieprasītāko vīrieti kļuvis Ilmārs no Alojas. Saimnieks saņēma vairāk nekā 100 vēstuļu, taču izvēle viņam bija diezgan skaidra, jo Ilmāram jau bija kritēriji, pēc kuriem izvēlēties. Pirmais un galvenais Ilmāra atlases kritērijs bijis – potenciālajām līgavām jābūt jau ar bērniņiem!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Ilmārs, viņam, sievu meklējot, nav nekādu aizspriedumu pret vientuļajām mammām – gluži otrādi. Vīrietis, kurš viens audzina meitiņu, uzskata, ka bērni ir tikai bonuss.

”Man pašam ir bērns, tāpēc es vēlos meiteni, ar kuru mums ir līdzīgas domas – tātad arī viņai obligāti jābūt ar bērniem,” neslēpj Ilmārs.

Dāmas ar atvasītēm viņš izvēlējies arī gaužām racionālu apsvērumu dēļ – lai gadījumā, ja viss izdodas, bērni nejūtas atstumti laikā, kad vecāki veido attiecības.

”Kamēr mēs ”čubināmies”, lai arī bērniem ir, ko darīt. Citādi, ja mēs divatā čubinātos, mans bērns kādā brīdī justos atstumts un vientuļš.

Ja otrajai pusītei arī ir atvase, bērni var kopā spēlēties, sadraudzēties,” izdomājis saimnieks. Turklāt, ja abi mīlnieki jau ir vecāki, jaunā ģimene var doties atpūsties kopā ar atvasēm, iepriecinot visus. Sieviete, kurai nav bērnu, ļoti iespējams, to nepieņemtu.

Ilmārs no daudzajām vēstulēm atlasījis piecas: Beāti, Eviju, Lauru, Jeļenu un Indru. Un viņa nolūki ir nopietni.

”Es uz šovu neesmu nācis kādam izpatikt vai meklēt draugus. Es esmu šovā, lai atrastu otro pusīti, lai nebūtu vairs jāskraida pa pasauli. Ceru, ka tas izdosies,” tā Ilmārs.

Seko notikumiem! ”Saimnieks meklē sievu” pirmdienās 21.00 TV3!