“Man vajag sievieti, kura palīdzēs darbā, ne tikai naudu tērēs!” Saimnieks Andris joprojām līgavas meklējumos

13 komentāri
“Man vajag sievieti, kura palīdzēs darbā, ne tikai naudu tērēs!” Saimnieks Andris joprojām līgavas meklējumos
Kadrs no video

Grobiņas pusē dzīvojošais Andris Leimants pēc piedzīvojumiem ‘’Saimnieks meklē sievu’’ joprojām ir brīva vīrieša statusā, taču nezaudē optimismu. Viņš joprojām ir gatavs atrast sievu, un, dāmas, viņam ir lielisks piedāvājums!

Neldija, kuru Andris izvēlējās mīlas spēlē, pastāstīja, ka abi plāno iegādāties helikopteru, lai lidotu viens pie otra ciemos. Neldijas versiju par abu attiecībām lasi TE! Andrim par šīm attiecībām gan ir cita versija.

‘’Smukas pasakas Neldija sastāstījusi. Patiesībā jau baigo laiku neesam sazvanījušies. Esam draugi, taču nekas vairāk,’’ Skaties.lv atklāj Andris.

Lai arī daļai sabiedrības varētu likties, ka kungs, kurš jaunībā zaudējis vienu roku (par šo nelaimi vairāk lasi TE) un kuram nu jau pāri 50, lemts dzīvei vientulībā, Andris nezaudē cerību.

‘’Divus gadus atpakaļ bija periods, kad man likās – viss, dzīve beigusies. Tad man kaimiņiene pateica tā – Andri, bet tu taču esi tāds optimists labā ziņā. Un sapratu, ka jā, jādzīvo vien tālāk ar pozitīvu skatu,’’ atceras Andris, kurš joprojām nav zaudējis lielisko humora izjūtu.

Bet kā tikmēr klājas Aivariņam? Viņam ir lieliski jaunumi! Lasi TE!

Savā viegli ironiskajā stilā viņš arī nosmej, ka joprojam esot brīvs, bet ‘’dāmas iet ar līkumu’’.

‘’Laikam jau visām liekos pārāk briesmīgs. Un arī bagāts neesmu.

Daudzas mūsdienu dāmas jau skatās tikai uz to, kas vīrietim kabatā, grib tādu, kura naudu var tērēt. Bet man vajag sievieti, kura palīdzēs saimniecībā, ne tādu, kas tikai naudu tērēs,’’ skaidro saimnieks.

Tāpat viņam svarīgi, lai sieviete gatava ievākties pie viņa. ‘’Tām, kuras dzīvo laukos, jau parasti ir sava sēta, kuru viņas negrib pamest. Varbūt man var atvest kādu rīdzinieci?

Lai atbrauc palīdzēt muzeja labiekārtošanā, novērtēšu viņas darba prasmes,’’ jautrojas Andris.

Lielas prasības jau viņam neesot. ‘’Lai māk zupu izvārīt un no zemes nebaidās,’’ tā Andris.

Dāmas (un netikai!), kuras vēlas palīdzēt un pavadīt lielisku dienu, strādājot svaigā gaisā, Andris aicina ielūkoties muzeja ‘’Facebook’’ lapā, lai sazinātos par ierašanos. Spied ŠEIT!

”Vispirms paskatīšos, kā strādā, un tikai tad spriedīšu, vai der par sievu,” joko Andris.

13 komentāri