”Man ir liels kauns!” Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā

15 komentāri
”Man ir liels kauns!” Saimnieks Aivars atklāti par skaistules Daces šmuci Liepājā
SABĪNE ZVIRBULE, SKATIES

Sociālos tīklus nupat pāršalcis skandāls, kura epicentrā liepājniece Dace, kuru Latvija plašāk iepazina kā ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieka Aivara Dimitrijeva īslaicīgo mīlestību. Dace tiek apsūdzēta par lopiņu turēšanu dzīvoklī, īpašuma apskādēšanu un pazušanu bez pēdām. Aivars vērsās pie Skaties.lv, vēloties atklāt to, ko līdz šim par Daci noklusējis.

Kā vēršoties pie Skaties.lv uzsver Aivars, viņam ir nepatīkami, ka Daces vārdu tagad saista ar viņējo. ”Man jau mēnešiem nav nekādas informācijas par Daci, neesam pat sazvanījušies,” stāsta Aivars.

Kā uzsver saimnieks, pēc tā, ko Dace sadarījusi, visdrīzāk abi arī nesazināsies.

Ko Dace izdarījusi? Šausminošas bildes skati TE!

”Laikā, kad es satikos ar Daci, viņa likās labs cilvēks. Kopā bijām deviņas dienas. Šajā laikā iepazinu arī viņas suņus, uzzināju, ka viņa nodarbojas ar suņu audzēšanu un zirgiem,” stāsta Aivars.

Saimnieks piedāvājis Dacei ar visiem dzīvniekiem braukt pie viņa uz Vandāniem. ”Man saimniecībā vietas netrūkst! Piedāvāju viņai pārvākties pie manis ar visām govīm, zirgiem, suņiem. Biju gatavs tur iekārtot vietu, viņa varētu mierīgi savu biznesu attīstīt manā pusē. Netālu ir labs vetārsts.

Dace toreiz no šādas iespējas atteicās. Tagad ieraugu, ka viņa tā vietā izvēlējusies suņus un zirgus turēt kaut kādā dzīvoklī. Teikšu godīgi – man sirds sāp,” ar atklātu stāstu klajā nāk Aivars.

Kā uzsver saimnieks, lai arī kādi būtu viņa finansiālie apstākļi, viņš nekad nav atļāvies dzīvot šmucē.

”Lai kā cilvēks dzīvotu, aiz sevis ir jāsakopj. Es nekad nespētu tādā cūcībā dzīvot.

Pat tad, ja kādā dzīvoklī esmu kārtīgi nosvinējis, lai kā es būtu piedzēries, visu aiz sevis satīru.

Man ir liels kauns par to, ko sadarījusi Dace,” rezumē saimnieks.