Mamma ir ļoti vīlusies, svešinieki draud piekaut. Agneses Deptuā grēksūdze pēc skandalozā uznāciena ”Saimnieks meklē sievu”

96 komentāri
Mamma ir ļoti vīlusies, svešinieki draud piekaut. Agneses Deptuā grēksūdze pēc skandalozā uznāciena ”Saimnieks meklē sievu”
Agneses privātais arhīvs

Par ”Saimnieks meklē sievu” galveno zvaigzni kļuvusi Agnese Deptuā – meitene, kura pie Aivara Dimitrijeva ieradās iereibusi un pirmajā randiņā puisi sazāļoja. Sarunā ar Skaties.lv meitene izkrata sirdi un atklāj savas rīcības motīvus, neslēpjot, ka ar šīm izdarībām sarūgtinājusi pašas mammu.

Kā Skaties.lv atklāj Agnese, viņa patiesībā cerējusi tikt pie pavisam cita saimnieka – 30 gadus vecā truškopja Ivo Vizbuļa. Taču, tā kā šis puisis labāko pieciniekā nav iekļuvis, bet viņu izvēlējies Aivars, meitene izlēmusi ļauties piedzīvojumam.

Tiesa, jau braucot pie Aivara, Agnese sapratusi, ka īsti nemaz nevēlas ar šo puisi sapazīties. ”Ja man puisis patiešām patiktu, es uzvestos citādāk.

Braucot pie Aivara un saprotot, ka man viņš nemaz nepatīk, sāku pamatīgi satraukties. Un tieši tāpēc arī nomierināju nervus ar alkoholu,” Skaties.lv izskaidro Agnese.

Dzīvē meitene absolūti neesot nekāda glāzītes cilātāja. Tikai un vienīgi tāpēc, ka Aivara sētā viņa jutusies kā ne savā vietā un ne savā ādā, viņa ķērusies pie pudeles kā nervus nomierinoša līdzekļa.

Tajā brīdī tā likusies laba doma, un meitene nav pat varējusi iedomāties, kādu reakciju radīs tā visa parādīšana ekrānā. Pat vistuvākie cilvēki esot ”saķēruši galvu”.

”Tētis, kurš mani aizveda pie Aivara, visu uztvēra ar sapratni, pat nosmējās, ka producentiem man vajadzētu pasniegt zelta medaļu.

Agnese

Agnese

Taču mana mamma gan ir ļoti sašutusi par maniem izgājieniem. Viņa skatījās, galvu saķērusi, un paziņoja, ka ir ļoti vīlusies.

Ne par mani, bet par maniem izgājieniem,” neslēpj Agnese.

Papildus mammas sašutumam pār nabaga meitenes galvu šobrīd gāžas tautas negācijas. Agnese atklāj, ka sociālajos tīklos saņem neskaitāmas draudu vēstules no nepazīstamām personām.

”Cilvēki man raksta, draudot, ka piekaus,” stāsta Agnese.

Tiesa, tie, kuri viņu patiešām pazīst, saprot, ka viss nav tā, kā izskatās – meitene šovā izturējusies tā, kā izturējusies, apstākļu spiesta. Jau braucot pie Aivara, viņa sapratusi, ka šis puisis viņai nav interesants, un dzēriena glāze bijusi tā, kas palīdzējusi izturēt dienas mīlas pārņemtā puiša sētā.

Dzīvē Agnese ir sirsnīga meitene, kura mīl bērnus un strādā par auklīti. Viņas mazo pieskatāmo vecākus Agneses darbības ekrānā nesatrauc – šie cilvēki zina, cik meitene patiesībā ir jauka un sirsnīga būtne.

”Par spīti visam, es nenožēloju dalību šovā. Tas bija piedzīvojums. Tā kā man ļoti patīk fotografēties, gribējās pamēģināt filmēties. Tagad sapratu, ka filmēties man galīgi nepatīk. Vairs nekādos šovos nepiedalīšos,” tā Agnese.

Lai arī ekrānā šķiet, ka Agnese šovā atradusi jauku draudzeni Kristu, abas vairs neturpinot kontaktēties. ”Krista izrādījās divkose,” neslēpj saimnieku šova šobrīd populārākā meitene.

Agneses skandalozo uznācienu skaties šeit!

TOP komentāri

 • avera
  +147 +145 -2

  avera

  Viss jau ir ok... lai taisa šovu, bet Aivars pie kā vainīgs...? Tad saki uzreiz nepatīk, negribu, nevis likt puisim iemīlēties un tad par to atklāti smieties......
 • Aija
  +117 +112 -5

  Aija

  Bisecodil ir zāles caurejai, pirms bēri puiša glāzē, padomā, kā tu justos pati, ja tevi tā "izjokotu"!
 • Megija
  +112 +110 -2

  Megija

  Bet ja jau patika cits puisis, kas liedza turpināt ar viņu saraksti? Tas ka pusis netiek šovā jau neko nenozīmē, var uzrakstīt Facebok, sarunāt randiņu bez kamerām! Kāpēc jābrauc pie cita kas nepatik?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl