Mainīti noteikumi un aprēķina vadītas daiļavas: ar troksni un intrigām tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” sezona

6 komentāri
Mainīti noteikumi un aprēķina vadītas daiļavas: ar troksni un intrigām tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” sezona
Toms Norde

Jau 9. oktobrī 21.00 tiks dots starts TV3 šova ”Saimnieks meklē sievu” ceturtajai sezonai. Šova veidotāji atklāj – šosezon potenciālās līgaviņas bijušas īpaši apņēmīgas, rakstot vēstules uzreiz vairākiem brašuļiem, kas galu galā novedis pie tā, ka nācies pamainīt šova noteikumus. Bet tas nav vienīgais pārsteigums, kas gaida šova fanus šosezon.

”Saimnieks meklē sievu” vasaras sākumā iepazīstināja ar desmit saimniekiem – Mārtiņu Līci (27 gadi) no Jēkabpils novada, Aivaru Dimitrijevu (30 gadi) no Jēkabpils novada, Mārtiņu Apsi (31 gads) no Dobeles novada, Pēteri Grudovski (24 gadi) no Auces novada, Mareku Cāleru (36 gadi) no Rugāju novada, Arturu Cārleru (27 gadi) no Balvu novada, Aigaru Geseltiņu (38 gadi) no Cēsu novada, Andri Leimantu (51 gads) no Grobiņas novada, Ivo Vizbuli (30 gadi) no Talsu novada un Jāni Fogelu (29 gadi) no Kocēnu novada.

“Ja šķita, ka mūs vairs nekas nespēj pārsteigt, tad šā gada ”Saimnieks meklē sievu” dalībniekiem tas izdevās vairākkārt,” tā jauno saimnieksezonu raksturo šova producente Sandija Miezīte.

Šogad dalībnieki šova veidotāji sagādājuši dažādus pārsteigumus un pat galvassāpes jau no pirmās filmēšanas dienas.

Kāds saimnieks paspējis jau vasarā iemīlēties un kādu brīdi pat apsvēris šovu neturpināt, cits aizmirsis par filmēšanu un kad ieradusies filmēšanas grupa nav bijis mājās.

Kā jau katru sezonu, arī šogad bijušas meitenes, kuras rakstījušas vairākiem saimniekiem, bet šis gads atšķiroties ar to, ka vairākiem saimniekiem iepatikusies viena un tā pati meitene. Šī fakta dēļ pat esot nācies pamainīt šova noteikumus.

Sandija Miezīte
Šova producente

”Vērojot, kas notiek šovā, pieķēru sevi pie domas, ka, ja es to neredzētu pati savām acīm, neticētu, ka tas notiek pa īstam!

Taču tas, ko spēj izdomāt meitenes, kuras nolēmušas aptīt ap pirkstu saimnieku, nav pat prātam iedomājams!

Neviens scenārists nespētu izdomāt to, ko spēj sieviete, kas iet uz savu mērķi. Un šajā brīdī nav pat svarīgi, ka uzstādītais mērķis ir apšaubāms – piemēram, tikt ceļojumā!”

Bet, vai arī šosezon uzplauks patiesas jūtas un būs laimīgie pāri? Ir sajūta, ka vismaz vienam stāstam būs laimīgas beigas. Taču to rādīs laiks un ceļojums, kurā pāri vēl tikai dosies! Ceļojuma sēriju skatītāji redzēs decembrī, bet līdz tam vēl saimniekiem un viņu izredzētajām garš ceļš ejams!

Jau 9. oktobrī, kad ēterā atgriezīsies ”Saimnieks meklē sievu”, šova vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare dosies ciemos pie pieciem saimniekiem, kuri šosezon saņēmuši visvairāk vēstuļu un turpinās dalību šovā. Šajā sērijā pieprasītākajiem saimniekiem būs katram jāizvēlas piecas meitenes, kuras aicināt uz randiņu.

Izbaudiet ”Saimnieks meklē sievu” 4. sezonu no 9. oktobra pirmdienās plkst. 21:00 TV3!

6 komentāri