Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība

51 komentārs
Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība
Kadrs no video

Lai arī šobrīd Londonā līst un debesis ir apmākušās, tas nespēs aizkavēt kādu jauku notikumu, kurš vietējos latviešus un ”Saimnieks meklē sievu” kaislību fanus priecēs jau šajā nedēļas nogalē. Beidzot tiks dzertas Magones Burkas kāzas, un skaistajam pasākumam izvēlēts īpaši spilgts vadītājs.

Londonā šobrīd tiek apdarīti pēdējie priekšdarbi Magones kāzu sagatavošanai, un informēt saimnieku šova fanus un Magones atbalstītājus par notiekošo ieradies arī Skaties.lv.

Magone kāzu gaidās ir miera pilna, lai arī viss ejot ”ņigu ņegu” – jātiek galā ar darbiem, bērnu pieskatīšanu, skolām un vēl jāsagatavojas lielajam notikumam.

Pamata satraukties nav absolūti, jo kāzu organizēšanā iesaistīts gana daudz cilvēku, kuri uzdevumam pieiet ar lielu atbildību. ”Daugavas Vanagu” Fonda viesu namā tiek posta grezna zāle ballei, un ir zināms vakara vadītājs. Uzmanību – tas ir pats Gatis Kandis!

Spied te un ieskaties, kā tiek postas telpas Magones kāzām!

Gata vārdu zina ikviens, kurš kaut nedaudz sekojis ”Britain’s Got Talent” notiekošajam. Gatis vairākkārt stājies šī šova žūrijas priekšā, un slavenais Saimons Kauels viņam piešķīris titulu “vissmieklīgākais nesmieklīgais jokdaris”.

”Kopā ar Gati strādājām dzeju vakarā, tāpēc izdevās sarunāt viņu vadīt pasākumu,” Skaties.lv atklāj Magone.

Kandis Skaties.lv apstiprina, ka jau aktīvi gatavojas atbildīgajam uzdevumam un ne tikai! Komiķis sola, ka centīsies sagatavot kādu īpašu joku arī Skaties.lv lasītājiem un ”Saimnieks meklē sievu” faniem!

Turpini sekot informācijai par Magones kāzām Skaties.lv! Lielais brīdis ir tuvu!

Foto: Magone pirms kāzām atpūšas Krētā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl