Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība

51 komentārs
Magones kāzas Londonā vadīs britu slavenība
Kadrs no video

Lai arī šobrīd Londonā līst un debesis ir apmākušās, tas nespēs aizkavēt kādu jauku notikumu, kurš vietējos latviešus un ”Saimnieks meklē sievu” kaislību fanus priecēs jau šajā nedēļas nogalē. Beidzot tiks dzertas Magones Burkas kāzas, un skaistajam pasākumam izvēlēts īpaši spilgts vadītājs.

Londonā šobrīd tiek apdarīti pēdējie priekšdarbi Magones kāzu sagatavošanai, un informēt saimnieku šova fanus un Magones atbalstītājus par notiekošo ieradies arī Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Magone kāzu gaidās ir miera pilna, lai arī viss ejot ”ņigu ņegu” – jātiek galā ar darbiem, bērnu pieskatīšanu, skolām un vēl jāsagatavojas lielajam notikumam.

Pamata satraukties nav absolūti, jo kāzu organizēšanā iesaistīts gana daudz cilvēku, kuri uzdevumam pieiet ar lielu atbildību. ”Daugavas Vanagu” Fonda viesu namā tiek posta grezna zāle ballei, un ir zināms vakara vadītājs. Uzmanību – tas ir pats Gatis Kandis!

Spied te un ieskaties, kā tiek postas telpas Magones kāzām!

Gata vārdu zina ikviens, kurš kaut nedaudz sekojis ”Britain’s Got Talent” notiekošajam. Gatis vairākkārt stājies šī šova žūrijas priekšā, un slavenais Saimons Kauels viņam piešķīris titulu “vissmieklīgākais nesmieklīgais jokdaris”.

”Kopā ar Gati strādājām dzeju vakarā, tāpēc izdevās sarunāt viņu vadīt pasākumu,” Skaties.lv atklāj Magone.

Kandis Skaties.lv apstiprina, ka jau aktīvi gatavojas atbildīgajam uzdevumam un ne tikai! Komiķis sola, ka centīsies sagatavot kādu īpašu joku arī Skaties.lv lasītājiem un ”Saimnieks meklē sievu” faniem!

Turpini sekot informācijai par Magones kāzām Skaties.lv! Lielais brīdis ir tuvu!

Foto: Magone pirms kāzām atpūšas Krētā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl