67 komentāri
Magonei Venta kupātu nekārojas! Saimnieku šova zvaigžņu strīds pēc tiesas sasniedz jaunus augstumus
Privātais arhīvs

Skaties.lv jau ziņoja, ka gatavs spriedums ”Saimnieks meklē sievu” pāra Magones Burkas un Venta Vītola lietā. Tiesa piesprieda Ventim ik mēnesi maksāt alimentus kopīgajam dēlam Raimondam Saulgaitim, turklāt viņam jāatmaksā dzejniecei ar tiesāšanos saistītie izdevumi. Nu tapis zināms, ka Ventis ar šo situāciju nav mierā.

Kā beidzās Magones un Venta tiesa? Uzzini te!

Ventis īsi pirms tiesāšanās kļuvis par bezdarbnieku, tāpēc viņam neesot naudas. Kā Skaties.lv atklāj Magone, Ventis pēc tiesāšanās sācis pārskaitīt viņai nelielu summu, taču tā esot teju uz pusi mazāka kā spriedumā noteikts.

“Neceri, ka dabūsi vairāk, nekā Juris (Venta vecākais dēls – red.). Tādi bija viņa vārdi,” atklāj Magone.
Dzejniece uzsver, ka nekādas atkāpes netiks pieļautas – viņa gaida no Venta pilnu summu.

”Fiktīvo aiziešanu no darba var labot. Lai brauc uz Lielbritāniju klozetpodus mazgāt, būs abiem dēliņiem pa tūkstotim, paliks kupātiem un banāniem,” sarunā ar Skaties.lv ironizē Magone.

Foto: jaunas bildes no Magones

Viņa uzsver, ka problēma nav tajā, ka Ventim nebūtu naudas – viņa spriež, ka vīrietis demonstratīvi samazinājis summu, lai it kā ieriebtu Magonei – pats mielojas ar kupātiem, bet dalīties negrib. Bet Magonei Venta kupātu nevajag!

“Ha, ir nu gan grūti vīrietim saprast, ka naudiņu maksā bērniņiem, ne mātēm! Mātes pašas paēdušas – kupātiņu nekārojas, pašām cepta karbonāde. Dažam sava maika tuvāk vēderam nekā dēlu.

Šeit pierādās dabas īstenums un patiesība! Dzīvnieki savus bērnus nepamet – apkopj, baro, apsargā, bet Homo Sapienu daļa indivīdu aprūpē tikai sevi,” zelta vārdus teica dzejdare.

Tikmēr Ventis Skaties.lv uzsver vien to, ka Magones pieprasītā summa divreiz pārsniedz viņa pašreizējos mēneša ienākumus.

Dzejniece sola lietu tā neatstāt – viņa gatava iet uz visu banku, lai cīnītos par dēla interesēm.

Foto: aizmirsti kadri no saimnieku šova pirmajām sezonām

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl