Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

10 komentāri
Magone sveic Latviju Zinību dienā un atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu
Privātais arhīvs

Klāt 3. septembris, diena, kad Latvijas bērni šogad atsāk skolas gaitas. Īpašu sveicienu no Londonas tautiešiem nosūtīt vēlas arī dzejniece, šovu zvaigzne un latvisko tradīciju kopēja Magone Šutoviene (agrāk Burka). Viņai šis laiks ir ļoti īpašs privātu iemeslu dēļ.

”Sveicam Latvijas bērnus ar jauno mācību gadu!” ar Skaties.lv starpniecību visus Latvijas bērnus zinību dienā sveic dzejdare.

Viņa apsveikumam pievienot vēlas skaistas pašas dizainētas kartītes, kurās redzami rokām darināti bērnu zābaciņi. Jā, šie zābaciņi jau guļ uz dzejnieces plaukta un gaida, kad tiks pielietoti!

Septembris Šutovu ģimenes dzīvē būs īpašs, jo šajā mēnesī pasaulē jānāk Magones un viņas Zana kopīgajam bērniņam.

Kā atklāj Magone, ārsti prognozē, ka kuplajai Šutovu ģimenei, kurā jau aug četri braši dēli, pievienosies vēl viens puika.

”Jā, esam svētīti ar dēliem,” smaida Magone. Gan viņai, gan viņas vīram ir katram pa diviem dēliem, un apprecoties pāris cerēja, ka tiks svētīti ar meitiņu. Protams, arī dēliņš tiks pieņemts ar vislielāko mīlestību.

Atvasei tiks dots ļoti neparasts vārds! Lasi te!

”Dievam labāk zināms, kas kurai ģimenei vajadzīgs,” tā Magone, ar smaidu gan piebilstot, ka joprojām cer, ka dakteri maldījušies un ģimenē, kurā jau aug četri ozoli, uzplauks vēl viena puķe.