12 komentāri
Magone publicē aizkustinošu vēstuli mātei jubilejā
Privātais arhīvs

Latviešu dzejnieces Magones Šutovienes (agrāk Burkas) mamma atzīmējusi 60 gadu jubileju. Tā kā dzejniecei pašai nebija iespēju būt klāt svētkos, viņa sveic māmiņu ar mediju starpniecību.

”Paši nevarējām ierasties apsveikt klātienē bērnu skolu dēļ. Taču piemeklēju savu dzeju un attēlus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā mammas dzimtas daudzas paaudzes nākušas no Gulbenes puses un mamma no Jaungulbenes, iederētos vārsmas par Gulbeni,” sarunā ar Skaties.lv klāsta Magone.

 

Magone Šutoviene

Magone Šutoviene

Jaungulbene, Tu man devi

Skaistākās drēbes,

Ko dzīvē ģērbt.

Ušura zilo kleitu vilki,

Ziemā sarmas villaini pirki,

Rudzu galdautu pusdienās klaji,

Miežu plaukstām ardievas māji!

Bērza meijās mani rīti pīti.

Zibeņi, aukas, brāzmas un spīti –

Sirds istabas saklātas glīti,

Kur taisnības un patiesības mīti

Mūsu pasaules takās ierakstīti.

Godinot mammu, Magone vēlas atrādīt attēlus no savas bērnības kopā ar māmuļu, kurā var novērtēt abu satriecošo līdzību. Tāpat viņa vēlas mammai ar Skaties.lv starpniecību atrādīt bildes ar savu briestošo grūtnieces punci – galu galā, pati drīz kļūs par mammu trešo reizi.

TOP komentāri

 • +18 +18 0

  "Latviešu dzejniece"

  Atkal jau.. Kur tad nu bez Burkas! Itkā godina māti, bet reklamē SEVI! Varētu padomāt, ka māte kūtī sēd pie datora un to lasa! :D Labāk būtu kādu dāvanu aizsūtījusi pa pastu, tad nebūtu pašai te jāmeklē iemesls, lai tikai un vienīgi atkal sevi pareklamētu.
 • marlita
 • Uno
  +9 +9 0

  Uno

  Tieshaam ,kur tad pateiciba vai davana mammai? Tikai sevis slavinasana. Un Burka saka ka Jaungulbene vinai devusi to un to,nevis vinas Mamma... Nozelojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl