Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā

20 komentāri
Magone maina plānus: bērniņš tomēr dzims Anglijā
Privātais arhīvs

Latviešu šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene, kura jau labu laiku dzīvo Londonā un ir mātes cerībās, bija iecerējusi šovasar atgriezties Latvijā un šeit laist pasaulē simtgades mazuli, nosaucot kādā īpaši patriotiskā vārdā. Diemžēl plānus nācies mainīt.

Magone un viņas lietuviešu vīrs Zans jau pavasarī vēstīja Skaties.lv lasītājiem, ka lolo skaistu plānu šovasar atgriezties Latvijā, laist šeit pasaulē mazuli un uzsākt ekotūrisma biznesu, godājot senču tradīcijas.

Godinot Latvijas simtgadi, abi izlēmuši mazajam likt ļoti neparasti vārdu. Kādu? Uzzini TE!

Nu Magone no Londonas ziņo, ka plānus nācies pamainīt medicīnisku iemeslu dēļ.

”Ārsti neļauj braukt prom, tāpēc nācās pārdomāt,” Skaties.lv atklāj Magone, apstiprinot, ka pati ar prieku būtu laidusi bērniņu pasaulē dzimtenē, taču mazā veselība pirmajā vietā.

Taču dzejniece uzsver, ka šis pavērsiens nebūt nenozīmē to, ka Šutovu ģimene izlēmusi palikt uz dzīvi Anglijā un runas par atgriešanos bijusi tukša salmu kulšana.

”Uz Latviju brauksim rudenī,” ziņo Magone.

Ģimenei Latvijā padomā dzimtenē darboties lauku tūrisma nozarē. ”Vadīt lauku darbu programmu ārzemniekiem, kur dziļu lauku atmosfērā varēs atcerēties senās metodes.

Piemēram, kartupeļu stādīšana pēdu tehnikā, siena talkas, ietverot kasīšanu, ārdīšanu, gubu kraušanu. Ugunskurā cepti kartupeļi, malkas sagāde.

Šis viss Latvijā vairs nav ne redzams, ne baudāms. Visur ārzemju tehnikas, mehanizācija. Varbūt kaut kur Latgalē, dziļi nomalītēs vēl tas ir.

Skolām, pilsētniekiem patiktu. Arī ārzemniekiem,” ieceri, kas, cerams, radīs dzirdīgu ausu, atklāj Magone.

20 komentāri