Magone Burka precas! Topošais vīrs ir no Itālijas

71 komentārs
Magone Burka precas! Topošais vīrs ir no Itālijas
f64

Jaunās dzejnieces Magones Burkas dzīvē viss turpina iet tikai uz augšu. Pēc veiksmīgi aizvadīta pirmā radošā vakara Latvijā viņa atgriezusies Lielbritānijā. Lai precētos!

Kā Skaties.lv no Lielbritānijas ziņo Magone, pēc dzejas pasākuma viņa uzreiz metusies darbos. Vispirms viņa spoži nokārtojusi eksāmenu bērnu aprūpes kursos, kļūstot par diplomētu aprūpētāju bērniņiem ar īpašām vajadzībām.

Savukārt nākamais pienākums viņas sarakstā ir kas ļoti patīkams – gatavošanās kāzām.

“Gaidām atgriežamies mūsu mīļo no Itālijas. Lai cilvēki nesadomājas, ka Venti Vītolu apraudu. Dievs ar viņu, kaut spējis būt labāks.

Tagad man prātā kāzu vakara dziesmas, iespējams, arī itāļu valodā. Un magoņu ugunīs sadeg bēdas un vairojas mīlestības prieks,” uz pozitīva pacēluma ir lieliskā vārsmu meistare.

FOTO: Magones skaistuma pārvērtības

Kāzu datumu viņa gan nevēlas publiski izziņot, bet lielais notikums būs jau pavisam drīz.

Sieviete pēc dzejas vakara ir sapratusi, ka laiks pavērt durvis krāšņām pārmaiņām un pāršķirt jaunu, īpaši pozitīvu lapu savā dzīvē. To viņa novēl arī mīļajiem faniem.

“Es novēlu visiem neapstāties pie savu vārtu iekšējās robežas, atvērt sētas vārtiņus, uzdrīkstēties iziet cilvēku pļavā un starp tiem sasmaržot patiesības smārdu,” mīlēt iedvesmo Latvijas krāšņā puķe.

Foto: skaistā Magone

TOP komentāri

 • vai tas itālis
 • vauuu
  +6 +5 -1

  vauuu

  (c)ak,dieniņ
  Kombuļu Inese un Magone burka-kā dvīnes
  Pievienojos šim sacītajam..2ivas lauku bobas,sevi grib par baigām zvaigznēs uztaisīt..bet kļuvušas par izsmiekla objektiem:))))
 • Maigonis Čurka
  +6 +5 -1

  Maigonis Čurka

  Darbs pie guļbūves nav galā,
  Tomēr Vents met zāģi malā
  Sajūt sevī superstāru,
  Gribas rakstīt komentāru!
  Pieiet lietai īstu kāri,
  Lūk, jau, seši komentāri!
  Ir viņš Lulū, ir viņš Zita
  Un tik komentē bez mitas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl