Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO

83 komentāri
Magone Burka kāzu priekšvakarā publicē romantisku FOTO
Magones privātais arhīvs

Ar joni tuvojas ”Saimnieks meklē sievu” fanu un dzejas mīļotāju gaidītais notikums – Magones Burkas kāzas ar itāliešu džentlmeni. Atgriezusies no vecmeitu ballītes Krētā, Magone palutinājusi fanus ar romantisku foto. Vai tas beidzot ir topošais vīrs?

Kā Skaties.lv atklājusi Magone, vīrietis, ar kuru viņa šogad mīs gredzenus, ir no Itālijas. Kāzās apvienosies abas kultūras – plānotas kāzu dziesmas itāliešu valodā, ko papildinās Magones dzejas vārsmas.

TIKAI PIEAUGUŠAJIEM! Ventis uz kāzām izdrāzis pārsteigumu! Apskati te!

“Magoņu ugunīs sadeg bēdas un vairojas mīlestības prieks,” uz pozitīva pacēluma ir lieliskā vārsmu meistare, kura nupat atgriezusies no pirmskāzu ceļojuma uz Krētu.

Magones Krētas bildes baudi šeit!

Skaistais pāris kopā ir trīs gadus, un šajā laikā dzejniece vairījusies publicēt kopbildes. Īsi pirms kāzām viņa tomēr faniem atrādījusi foto, kurā redzams kāds noslēpumains svešinieks, kurš viņu maigi apskāvis. Dzejnieces fani jau pauž sajūsmu par to, ka Magones līgavainis ir varen simpātisks.

Foto: Magones privātais arhīvs

Pati dzejniece gan pagaidām nekomentē, vai attēlā redzamais tiešām ir līgavainis.

Fani atzinīgi novērtējuši arī pāra drosmīgo lēmumu atturēties no seksa līdz pat kāzu naktij.

Arī tu vari piedzīvot Magones laimi! Apskati 10 puišus, kuri gaida Tavu vēstuli šajā šova sezonā!

Foto: Magone pirms kāzām atpūšas Krētā

”Mans itālis ir ar spēcīgu temperamentu. Viņš izprot mūziku, bet dzeju var izspēlēt un uzzīmēt. Viņš spēj pa īstam sajust un mīlēt, viņam nepastāv tikai fiziska mīlestība. To iepazīsim tikai kāzu naktī,” sarunā ar Skaties.lv drosmīgo lēmumu, ko abi ar līgavaini pieņēmuši, atklāj Magone.

Vairāk par šo intīmo apņemšanos lasi te!

Veltījums Ventim Vītolam

Foto: skaistā Magone

”Tāds ir mūsu apsolījums. Tas nav nekas neizdarāms. Patiesībā tikai šādā veidā, bez fiziskas ietekmes, attiecības var redzēt un izvērtēt caur citu prizmu.

Jo uzticība ir liela alga, grūti un ilgi pelnāma,” dzīves gudrībās dalās Magone.

TOP komentāri

  • muslims
  • meli meli kartupeli
    +14 +13 -1

    meli meli kartupeli

    Nu slima sunīša murgi- no Italijas un 3 gadus??? Viņa tak tad bija kopā ar Vītolu pirms 3 gadiem!!!! Un bērnu gaidīja!!! ;D Vot ku var melot un maldināt tautu! Kaut kāds lielausains Turks varbūt, bet ne jau Itālis ir tas ko viņa precēs! Un ja vispār precēsies! Veči jau prec, bet sievietes iziet pie vīra! Bet burka, lūk, precēs! :D
  • Matemātiķis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl