22 komentāri
Magone Burka ieradusies Latvijā; svarīga informācija visiem faniem
Foto: Helēna Studente

No Lielbritānijas Latvijā nupat ieradusies populārā šovu zvaigzne un dzejniece Magone Burka. Viens no galvenajiem Magones vizītes iemesliem ir tikšanās ar faniem radošajā vakarā, kas gaidāms jau 28. oktobrī. Māksliniece atklāj lietas, kas faniem būtu jāzina par šo pasākumu.

Kā Skaties.lv atklāj Magone, viņa nupat ieradusies Latvijā un jau uzreiz pēc atbraukšanas nopietni ķērusies klāt dzejas vakara organizēšanai.

Māksliniece strādā pie pasākuma scenārija un atklāj faniem, ka pasākumā būs iespēja ne tikai baudīt viņas dzeju, bet arī uzdot Magonei sev aktuālos jautājumus par mākslu un dzīvi kā tādu.

Dzejniece uzreiz brīdina – uz privātiem jautājumiem viņa neatbildēs.

Tā kā ļoti daudzi Magones fani ir izteikuši lūgumu radošo vakaru rīkot tā, lai pēc darba varētu ierasties dzejas draugi no Latvijas malu malām, pasākuma sākums plānots ap 20:00.

Dzejniece uzver, ka ļoti vēlas beidzot satikt visu savu fanu pulciņu kopā. Viņa cer, ka pieteikties un ierasties nekautrēsies ne jauni, ne veci, ne pilsētnieki, ne cilvēki no laukiem. Vai tu jau esi viesu sarakstā? Pieteikties iespējams šeit.

UZMANĪBU! Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumiem! Ir pēdējais laiks pieteikties, jo jau šovakar un rīt visi laimīgie tiks pie ielūgumiem!

Nāc, apsēdies miķelu krēslā,
kur kļavlapu galdauts jau klāts..

FOTO: dārzs, kas iedvesmo Magoni dzejai

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl