Piektdienas, 20. oktobra, pēcpusdienā par precētu sievu kļuvusi ”Saimnieks meklē sievu” populārākā dalībniece Magone Burka. Laulību ceremonija notikusi Londonā, Kensingtonas Pareizticīgo baznīcā, un par Magones vīru kļuvis Londonā dzīvojošs lietuvietis Zanas Šutovas. Pēc kāzām Magone pārgājusi vīra uzvārdā, un turpmāk saucama par Magoni Šutovieni.

Šobrīd Londonā pilnā sparā rit Magones kāzu svinības, kurās ir tas gods piedalīties arī Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apskati fantastiskus foto ar Magoni un Zanas Haidparkā ŠEIT!

Vispirms Magone un viņas izredzētais ”jā” vārdu teica likuma priekšā, oficiāli salaulājoties vienā no Londonas dzimtsarakstu nodaļām.

Pēc tam solījums tiks izteikts Dieva priekšā Kensingtonas baznīcā, bet skaistais notikums tiks atzīmēts ar vakariņām ”Daugavas Vanagu” Fonda viesu namā. Kāzu tematika un krāsa ir ”viegls debesu zilums”, un svinības notiek sirsnīgā draugu lokā.

”Nav jau viesu skaitam nozīme, bet ar kādu dvēseles staru nāk,” Skaties.lv uzsver jaunā sieva.

Magone savās kāzās izskatās satriecoši – viņa ir tērpusies zili baltā kleitā, kas pasūtīta no Parīzes, bet vīrs saposies pieskaņotā uzvalkā. Ar jauno pāri viņu īpašajā dienā ir draugi no Latvijas un Lietuvas, vietējie kolēģi, kā arī bērni – abi Magones puikas Raimonds un Roberts un Zanas dēls Gediminas.

Skaties.lv sirsnīgi sveic Magoni un viņas vīru kāzu dienā un novēl mīļu un saticīgu kopā dzīvošanu!

Magone un Zanas sieva un vīrs ir arī Dieva priekšā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl