Linita Mediņa atklāj, kādam jābūt vīrietim, lai piesaistītu viņas uzmanību

26 komentāri

Pirmdien, 20. septembrī, televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvojis iemīļotā šova “Saimnieks meklē sievu” saistītais šovs, kurā mīlestību meklēs saimniece – populārā kantri dziedātāja Linita Mediņa. Simpātiskā saimniece pie sevis uzaicinājusi piecus kungus – Valdi, Sandiju, Māri, Andri un Jāni.

Linita Mediņa potenciālos līgavaiņus uzņems savās mājās Jelgavas pusē. Kaut bērni jau izauguši, Linita mājās nekad nav viena – viņai ir vairāki mīļdzīvnieki. Un kungiem vairāk jādomā, nevis, kā atstāt iespaidu uz Linitas trīs bērniem, bet gan uz četrkājainajiem draugiem.

”Ja nepatīk dzīvnieki, ir praktiski nepiespējami, jo es nāku komplektā tikai ar dzīvniekiem,” saka dziedātāja un uzsver, ka viņas potenciālajos līgavaiņiem būs jārēķinās ar viņas diviem suņiem un diviem kaķiem.

Satikt Linitu pošas pieci kungi, kuri gatavi cīnīties par slavenās kantri dziedātājas sirdi. Jāni (31) no Rīgas, kurš darbojas celtniecības jomā, Linita no lielās vēstuļu gūzmas izlozēja pavisam nejauši.

Jēkabpilietis Valdis (54) lielu mūža daļu nodzīvojis Krievijā, bet Linitu Mediņu ievērojis jau sen. Un satikšanās ar dziedātāju aci pret aci ir viņas sapņa piepildījums.

Māris (49) no Kurzemes piedalījās šova ”Saimnieks meklē sievu” iepriekšējā sezonā, un tagad viņš nolēmis izmēģināt laimi un iepazīties ar Linitu.

Rīdzinieks Andris (61), kurš strādā grāmatnīcā, ir liels kantri mūzikas fans un uz randiņu ar Linitu nolēmis ierasties atbilstošā tēlā.

”Vīrietis manu uzmanību spēj piesaistīt ar smadzenēm, ar runāšanu, ar žestiem. Vārdsakot, ja viņš sevi forši, atbilstoši pasniedz,” saka Linita. Tāpat no viņa jādveš inteliģencei un gudrībai. ”Viņam ir sevi arī atbilstoši jāprezentē. Viņš nevar būt nošļurcis.”

Četri kungi jau ir ceļā pie Linitas, bet kur ir piektais princis? Skaties šova nākamajā sērijā! Šovu ”Saimniece meklē vīru” baudi televīzijā Go3!
26 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Kautrīgajam Mārim randiņā ar Linitu sametas slikti

Linita randiņā ar kurzemnieku Māri pēkšņi norauj stopkrānu

“Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

“Esmu pārliecināta, ka te būšu saimniece.” Austra sētā uzvirmo kaislības

Austris otrajā randiņā piedzīvo vilšanos; mājās dodas viena no Inetām

Anna Lieckalniņa vērtē, kurš no preciniekiem Linitai būtu vispiemērotākais

“Lai nav stulba!” Rundāles saimnieks Austris par savu sapņu sievieti

Dana konkurentei pārmet pārlieku kāršanos kaklā saimniekam

Anna pirmajā naktī aizlaiž vējā Pētera aicinājumu pie sevis; Alsungas saimnieks gan ir citās domās

Kaislības saimnieku šovā uzņem apgriezienus: plašumā vēršas nesaskaņas Jāņa saimniecībā Valkā

Saimnieku šovā līgaviņas puišiem izvirza smalkas prasības