Laura nav Vitālija māsīca! Vai ”Saimnieks meklē sievu” brašulis līgaviņas uzņems ar sievu pie sāniem?

213 komentāri
Laura nav Vitālija māsīca! Vai ”Saimnieks meklē sievu” brašulis līgaviņas uzņems ar sievu pie sāniem?

Jau 16. septembra vakarā TV3 gaidāma ”Saimnieks meklē sievu” sērija, kurā dāmas ciemos uzņems Vitālijs no Jaunpagasta, palīdzot savai māsīcai. Kad publicēts ieskats sērijā, Skaties.lv saņēmis neskaitāmas skatītāju vēstules, kuri informē, – Laura nemaz neesot Vitālija māsīca, bet sieva! To apstiprina arī pati Laura.

Saimniecības vietā – neremontētas istabas! Saimnieks Vitālijs atklāj, ka samānījies potenciālajām līgavām

Pēc sižeta, kurā redzams, kā Vitālijs dāmas solītās saimniecības vietā sagaida neremontētā miteklī kopā ar Lauru, ko stāda priekšā kā māsīcu, Skaties.lv redakcija saņēmusi vairākus desmitus šova skatītāju vēstuļu, kuri atklāj – Laura neesot Vitālijam nekāda māsīca.

”Vitālijs melo! Laura nav viņam nekāda māsīca, viņa ir viņa sieva, abi jau ilgi ir kopā. Sociālajos tīklos abiem norādīts attiecību statuss, ir bildes, kur skūpstās,” Skaties.lv raksta kāda lasītāja.

Lasītāji Skaties.lv piegādājuši ekrānuzņēmumus, kuros skaidri redzams, ka pāris pat nekautrējas savas attiecības izrādīt publiski. Kā ziņo Talsu puses iedzīvotāji, pāris esot kopā jau labu laiku, kādu laiku pat ”Facebook” abi bija norādījuši, ka precējušies.

Statusu ”attiecībās” abi sociālajos tīklos uzstādījuši 31. jūlijā – laikā, kad Vitālijs jau bija pieteicies mīlas spēlei, izraudzījies sev tīkamās meitenes un gaidīja viņas, ierodamies ciemos. Abi sociālajos tīklos publicē arī mīļas kopbildes.

Tikmēr šovā viņš ievelk guļamistabā Lanu! Lasi TE!

To, ka skatītājiem taisnība, apstiprinājusi arī pati Laura, iesaistoties diskusijā ar Skaties.lv lasītājiem komentāru sadaļā.

”Es neesmu Vitālijam māsīca, es esmu viņa draudzene. Noskatieties pirmdienas sēriju, un tad runājiet riņķī debilismu,” komentētājiem paziņojusi Laura.

Lasītāji ir šokā par šādu pavērsienu un jau dusmojas, ka viss esot iestudēts. Skaties.lv sazinājās ar šova veidotājiem, kuri apstiprina – nekas neesot iestudēts, un Lauras parādīšanās spēlē viņiem bijis tikpat liels pārsteigums kā skatītājiem.

Taču meitenes ir ieradušās, filmēšana sākusies un ”diskvalificēt” Vitāliju nav iespējams.

Kā Vitālijs iecerējis spēlēt mīlas spēli ar draudzeni pie sāniem?

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu”, iespējams, šokējošākā sērija jau 16. septembra vakarā plkst. 21.00!