Laucinieki restorānā, pirmo reizi pie jūras un kokteilīšos iejaukti medikamenti: ”Saimnieks meklē sievu” aizvadīti ļoti krāšņi randiņi

60 komentāri
Laucinieki restorānā, pirmo reizi pie jūras un kokteilīšos iejaukti medikamenti: ”Saimnieks meklē sievu” aizvadīti ļoti krāšņi randiņi
Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Pirmdienas, 30. oktobra, vakarā tautu atkal priecēja ”Saimnieks meklē sievu”, un šajā sērijā beidzot sākās īstās kaislības vīru sētās. Saimnieki sāka vest izredzētās uz randiņiem, taču ne visi no tiem izvērtās veiksmīgi.

Šajā sērijā tika parādīts, kas tad notiek sezonas populārākā saimnieka Pētera sētā, kur ciemos ieradušās Annija, Ance un Lauma.

Pēteris meičas sagaidīja ar rozēm un ekstrēmu pārbaudījumu – raļļošanu ar auto pa lauku.

Tikmēr Andra sētā, kur joprojām tika gaidīta Natālija, tika saņemta negaidīta vēsts – sievietei saimnieka vairs nevajagot. Tāpēc Andrim šoreiz nāksies izvēlēties starp divām burvīgām dāmām.

Pie Aivara noticis saimnieku šova vēsturē nebijis precedents – līgava ieradusies ”kunga dūšā”. Tiesa, Aivaram tas netraucē – gluži otrādi! Saimnieks ir sajūsmā par blondo daiļavu.

Aivars paziņoja, ka Agnesi noteikti grib vest uz randiņu kā pirmo. Meitene izlēma iebarot saimniekam caurejas zāles. ”Es ļoti, ļoti negribu iet uz randiņu,” kameru priekšā neslēpa Agnese.

Agnese randiņā tika aizvesta izbraucienā pa upi. Aivars drīz vien atzinās, ka viņam ”viss patīk” un Agnesi jau sākot iemīlēt.

Ekskluzīvi – lasi interviju ar Agnesi un uzzini, kāpēc viņa tā rīkojās, TE!

Pēc izbrauciena abi baudīja šampanieti romantiskā lapenē, kur Agnese veikli iemānīja saimniekam caurejas zāles, bet Aivars romantikas vairošanai uzlika telefonā mūziku – ”Zemenes” un citas romantiskas dziesmas, kam abi dziedāja līdzi.

Meitene aizkadrā neslēpa, ka viņai randiņš nemaz nepatīk, kamēr Aivars nebeidza vien jūsmot par meiteni un piedāvāja kopā realizēt sapni par vistu kūti.

Pētera sētā tikmēr notika ekstrēms randiņš – raļļošana pa lauku. Ātruma sacensībās uzvarēja Ance, balvā tiekot pie romantiska laivu brauciena ar saimnieku.

Vakarā Pētera saimniecībā tika baudītas gardas vakariņas ar vīnu ģimenes lokā, bet pēc tam – pirtiņa.

Andris ar savu Neldiju tikmēr devās vakariņās uz vienu no Liepājas romantiskākajiem restorāniem, bet Ginta palika ar viņa meitu Arnitu, un abām radās lielisks kontakts.

Neldijai nokļūšana tēva dzimtajā Liepājā likās kā sapnis. Abi smējās, ka neprot uzvesties tik smalkā restorānā. Aivars uzjautrinājās, ka viņu ”bez uzpurņa” restorānā nelaižot, un abi smējās, ka esot ”īsti laucinieki”. Pēc tam abi baudīja romantisku pastaigu pa naksnīgo Liepāju, kur Neldija pirmo reizi dzīvē ieraudzīja jūru.

Aivara līgaviņām, galu galā, nebija jāguļ applūdušajā teltī – meitenes tika aizvestas uz puiša dzīvokli. Tur izvērtās kāda neērta situācija – smukās Agnese un Krista paziņoja, ka nevēlas gulēt vienā istabā ar vienkāršo Baibu.
Pirms miega Agnese izlēma palutināt sevi un jaunos draugus ar gardiem alkohola kokteilīšiem. Aivara glāzē tika iejauktas caurejas zāles.

Noskaties sēriju pats!

TOP komentāri

 • Zigrīda Bušmane
 • Linda
  +28 +26 -2

  Linda

  Nez kā jūtas Aivara ģimene, kura meitenes tik sirsnīgi uzņēma, visu šo redzot?? Žēl šos sirsnīgos ļaudis kuri atvēra sirdis un nama durvis tādām ***
 • Jolanta Jornina
  +21 +21 0

  Jolanta Jornina

  Šogad kaut kāds murgs😳😳😳princeses uz laukiem aizbraukušas🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl