Latviju pāršalc baumas par saimnieku šova Magones trešo bērniņu

41 komentārs

Portāls Skaties.lv saņēmis satraucošas ziņas no Kalētu puses. Apciemot savu mammu Latvijā nesen atgriezusies ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Šutoviene (agrāk Burka), un, kā ziņo vietējie, – viņa ieradusies ar ievērojamu grūtnieces vēderiņu. Skaties.lv vērsās pie Magones, lai noskaidrotu, vai baumām ir iemesls.

Pie Skaties.lv vērsās lasītāji, kuri uzdodas par Magones mammas kaimiņiem Kalētu pusē. Kā uzsver šie ļaudis, ”visi Kalētu iedzīvotāji redzēja Magones lielo vēderu”, kad dzejniece un šovu zvaigzne ieradās apciemot mammīti.

Kā pārliecināti kaimiņi, vēderiņš nepārprotami liecina par tajā augošu jaunu dzīvībiņu. Vietējie ziņo Skaties.lv, ka Magones kuru katru brīdi gaidāmais mazulis kļuvis par pagasta aktuālāko tēmu, tiesa, nekā īpaši apspriežama jau tur nav – viss ir skaidri redzams un zināms.

Pagājušā gada oktobrī Londonā Magone apprecējās ar lietuvieti Zanu Šutovu, un abi neslēpa, ka ģimenes plānošanā abi paļausies uz Dieva prātu un tikai priecātos, ja savienība vainagotos ar atvasīti. Interviju ar pāri lasi TE!

Tā sauktie kaimiņi zina stāstīt arī to, ka Magonei pavisam drīz jāatgriežas Latvijā – izlemts, ka tik kuplu ģimeni Anglijā uzturēt būšot sarežģīti.

Viņi norāda, ka pēdējā attēlā, ko faniem atrādījusi Magone, vēderiņa aprises jau esot aizdomīgas, un nu dzejnieces īpašais stāvoklis vairs neesot noslēpjams.

Skaties.lv vērsās pie pašas zvaigznes, lai noskaidrotu, vai baumām ir pamats. Magone par kaimiņu runām vien pasmejas, grūtniecību ne apstiprinot, ne noliedzot.

”Tā ir intīma ģimenes darīšana, mēs paši paziņosim,” tā uz baumām reaģē zvaigzne. Dzejniece vien nosmejas par ļaužu ziņkārību.

”Nesaprotu, kāpēc cilvēkiem nav savu lietu, ar ko nodarboties. Lai iegulda dzīvi un enerģiju tautas izaugsmes labā! Vēlreiz paldies tiem, kam miera nav kā vaktēt citus,” ar veselīgu humoru jautājumam pieiet Magone.

Viņa atklāj, ka pašai šis ir īpašs laiks, jo abiem ar vīru interesē iespējas ieguldīt Latvijas nākotnē. Magones lietuviešu vīrs aizrāvies ar faktu izzināšanu par Baltu ciltīm, lai vēl dziļāk izprastu Latvijas dvēseli.

Savukārt dzejniece alkst atkal ieguldīt tautas kultūrā, cerot uz Latvijas simtgadi atkal noorganizēt kādu dzejas lasījumu vakaru neformālā gaisotnē.

Vai atceries pirmo Magones dzejas vakaru Rīgā? Siltās atmiņā pakavēties vari TE!

Kamēr Londona pošas Karaliskajām kāzām, Magone smej, ka viņas prioritāte ir pašas saime.

”Mums sava karaliskā ģimene, kas jāaprūpē. Strādājam,” stāsta zvaigzne.

41 komentārs