41 komentārs

Ar joni tuvojas vakars un ”Saimnieks meklē sievu sērija”, kurā tiks atklāti pieci brašuļi, kuri šosezon meklēs sievas kameru priekšā. Par internetā aprunātākajiem kļuva brāļi Arturs un Mareks Cāleri no Balvu puses, kuri izvirzīja īpaši augstas prasības potenciālajām sievām. Taču, ak vai, pirmais ieskats sērijā liecina, ka paši Cāleri nav diez ko pieprasīti. Vai kāds no viņiem tiks šovā?

Lai nogādātu vēstules brāļiem Arturam un Marekam Cāleriem, šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ieradīsies skaistajā Bērzpilī.

Taču diemžēl Baibai nāksies atklāt nelāgu niansi – soma, kurā tiek vestas vēstules prasīgajiem Cāleru puišiem, esot diezgan viegla. Iespējams, pie vainas puišu smalkās prasības pret meitenēm.

Sievietes ap 30 ir jau novecojušas – paziņoja 36 gadus vecais Mareks! Lasi viņa prasības šeit!

36 gadus vecais Mareks, kurš skaļi paziņoja, ka vēlas 18 gadus jaunas daiļavas, jo pēc 30 jau sievietēm tikai seriāli galvā, saņēmis vien trīs vēstules! Arturam, kurš savukārt kameru priekšā atklāti stāstīja par piedzīvojumiem Rīgas naktsklubos un paziņoja, ka vēlas Lindas Leen tipāžu, vien divas vēstules!

Taču puiši steigs ziņot, ka daudzas meitenes ”pieteikušās” sociālajos tīklos!

Kā tas viss beigsies? Vai kāds no brāļiem Cāleriem tiks lielajā puišu pieciniekā un turpinās spēli ekrānos? Viss ir iespējams!

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” kaislības sākas 9. oktobrī 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • pff
  +35 +35 0

  pff

  standarta latviešu vecis - tā vietā lai apzinātos ka pats ir nekāds, paziņo, ka sievietes neatbilst viņa ''prasībām''. smieklīgi
 • Dana
  +22 +22 0

  Dana

  Paši sev šo bedri izraka! Vajag prasibas atbilstoši savam līmenim. Ko paši var piedāvāt 18gadīgajām Lindām Lēen?
 • Liāna Zarina
  +14 +14 0

  Liāna Zarina

  Laikam siem cilvekiem nav spogulis majas...uz sevi lai paskatas no malas....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl