Latgales meitenes, sasparojieties! ”Saimnieks meklē sievu” saņemts rekordliels vēstuļu skaits, trūkst latgaliešu

94 komentāri
Latgales meitenes, sasparojieties! ”Saimnieks meklē sievu” saņemts rekordliels vēstuļu skaits, trūkst latgaliešu
PUBLICITĀTES FOTO

Brīvās dāmas, ir pēdējais brīdis – vēl šonedēļ varat izvēlēties sev tīkamāko ”Saimnieks meklē sievu” dalībnieku, ko iepriecināt ar vēstulīti. Kā Skaties.lv atklāj šova veidotāja Sandija Miezīte, šosezon jau saņemts rekordliels dāmu pieteikumu skaits, taču, kas interesanti, zemākā dāmu aktivitāte ir Latgalē. Vai tiešām Latgalē nav brīvu, burvīgu dāmu?

”Saimnieki jau tagad saņēmuši rekordlielu dāmu vēstuļu skaitu, krietni pārspējot pirmās sezonas rekordu. Katram ir krietna kaudzīte vēstuļu, no kā izvēlēties,” sarunā ar Skaties.lv priecīgas ziņas atklāj Sandija.

Tas gan nav iemesls, lai brīvās dāmas, kuras vēstuļu rakstīšanu atlikušas uz pēdējo brīdi, nolaistu rokas. Katram no vīriem ir sava gaume un vēlmes attiecībā uz potenciālo līgaviņu, tāpēc, iespējams, tieši tava vēstule būs tā, ko viņš pamanīs starp citām.

Meklē savu brūtgānu un piesakies TE!

Un īpaši tiek gaidītas Latgales dāmu vēstules! ”Interesanti, ka šogad vismazāk aktīvas ir meitenes no Latgales puses, lai gan šogad šovā ir ļoti burvīgi puiši no Latgales.

Piemēram, abi brāļi no Preiļiem. Ļoti forši un dikti strādīgi puiši, kuri gatavi no sirds lutināt meitenes, un viņu prasības nudien nav pārspīlētas,” atklāj šova veidotāja. Viņa var pačukstēt, ka 27 un 30 gadus vecajam Aldim un Edgaram nav nekādu aizspriedumu pret vecumu – puiši uzskata, ka sievietes 40 gadu vecumā ir ne mazāk apburošas kā viņu vienaudzes, tāpēc uz gadiem, atlasot dāmas, viņi neskatīsies.

Uz gadiem neskatīsies arī 58 gadus vecais Gunārs no Balviem, kuram savukārt ir pretēji – bijusī draudzene bijusi 34 gadus jaunāka. Vairāk par to lasi TE! 

Tāpat uz Latgales dāmām cer arī atraktīvais Oskars no Līvāniem.

Latgales meitenes, šī ir jūsu iespēja – pulciņš vīru visām gaumēm un nekādu aizspriedumu pret vecumu! Skaties.lv atgādina, ka vēstuļu rakstīšana turpinās vien pēdējās dienas. Neļauj savai laimei paiet sev garām!