Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām

33 komentāri
Lai prot gatavot un izskatās kā Linda Leen. ”Saimnieks meklē sievu” brašuļi atklāj prasības pret līgaviņām
Skaties.lv

Svētdienas, 18. jūnija, vakarā TV3 tika atklāta lieliskās mīlas spēles ”Saimnieks meklē sievu” ceturtā sezona. Iepazīšanās sērijā šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare devās pie visiem puišiem, lai noskaidrotu, ko tad viņi īsti meklē. Un prasības ir visdažādākās – kamēr kādam svarīgi vien tas, lai potenciālā sieva ir apķērīga, cits sagatavojis veselu sarakstu ar vēlamajiem raksturlielumiem.

Pirmais tika apmeklēts graudkopis Mārtiņš Līcis, kurš saimnieko Jēkabpils novada ”Arkliņos”. Vīrietis steidza ziņot, ka sievietei, kura še atbrauks, būs viegla dzīve. Vispirms būs jāparūpējas par pašu saimnieku, bet pēc tam, ja pašai vēlēšanās, parušināties pa dārziņu vai parosīties kūtī.

Vienkārša, mīļa, pozitīva – tik vienkāršas ir Mārtiņa prasības. Tiesa, darba prieks arī nepieciešams.

Balvu puses Rugāju novadā tika sastapti uzreiz divi brāļi, kuri meklē sievas – Mareks un Arturs Cāleri. Baiba tika izvizināta ar traktoru, un brāļi atklāja, ko meklē dāmās.

27 gadus vecis Arturs plāno atjaunot senu muižu un meklē dāmu, kas atbalstīs. Pieredze rāda, ka naktsklubos atrodamas tikai vienas nakts dāmas, bet Arturam patīk tādas kā Linda Leen vecumā līdz 26.

Papildus informācija par puišiem un viņu vecumu meklē te!

Foto: sērija bildēs

Vecākais brālis Mareks audzina četrus gadus vecu meitiņu, kura mitinās kopā ar tēti. Viņam atšķirībā no brāļa, izskats ir otršķirīgs. Tiesa, 36 gadus vecajam saimniekam gribētos jaunu saimniecīti – no 18 līdz 27. ”Tie, kam nāk pie 30, ir tādi novecojuši,” secinājis Mareks, kurš gan uzsver, ka izskatīs visas vēstules.

Ceturtais Baibu uzņēma kautrīgais stādu audzētājs Mārtiņš Apse no Dobeles. Mārtiņa sapņu meitenei jābūt saimnieciskai un gatavai šad tad paravēt. ”Lai nav tāda modele, kura krāsojas katru dienu vienā laidā.

Lai nav arī tā, ka katru dienu selfijus taisa visās malās,” smejas Mārtiņš. Viņam nederēs arī dāma, kas augumā garāka par pašu.

Nākamais tika apciemots 30 gadus vecais truškopis Ivo Vizbulis no Talsu puses. Šis saimnieks gan nav tik prasīgs – viņš meklē gudru un apķērīgu meiteni, derēs arī mazliet jaunāka vai vecāka. Pie Ivo droši var ierasties arī sievietes, kurām jau ir bērniņi – Ivo bērni patīk.

GRIBI RAKSTĪT VĒSTULI KĀDAM NO PUIŠIEM? SPIED TE!

Sezonas vecākais dalībnieks šoreiz ir 51 gadus vecais Andris Leimants no Grobiņas novada. Ekosaimniecības īpašnieks brīvajā laikā aizraujas ar senlietu kolekcionēšanu, kokapstrādi un veido interesantu muzeju.

Galvenais sievietē – lai māk gatavot ēst un lai nav bail no zemes. Andri sievas meklējumos atbalsta arī pieaugusī meita.

Ciemos pie Aivara Dimitrijerva jābrauc ar prāmi pār Daugavu. Puisis pats iekārtojis siltumnīcas un dārzu, un jau steidza apdāvināt Baibu ar gurķiem, salātiem un citiem labumiem.

Aivaru sievas meklējumos atbalsta visa saime, kura steidza pavēstīt, ka pie puiša nākot meitenes, kuras neko negrib darīt – prasot pirkt drēbes un gribot piedzerties. Bet vajagot vienkāršu, īstu meiteni! Ģimene ir lieli dziedātāji, tā ka dziedātprasme būs īpašs bonuss.

Kā nākamais tika apciemots atraktīvais bitenieks, lauksaimnieks un plaša profila speciālists Pēteris, kurš mitinās Auces pusē.

Pēteris meklē sievieti, kura sirdī ir māksliniece. Pēteri spēlē atbalsta brālis, māsa un lustīgs tētis, kurš gatavs arī mazbērnu pulciņam.

Lai parādītu to, cik kārs viņš uz piedzīvojumiem, Pēteris Baibas acu priekšā veiks iespaidīgu lēcienu ūdenī.

Cēsu novadā Baibu ar dziesmu sagaidīja Aigars Geseltiņš. Aigars meklē labu, godīgu, uzticīgu, smuku un sportisku dāmu, ar ko vakaros uz ar riteņiem izbraukt. Un kas māk uzklausīt grūtos brīžos.

Aigaram tīk kārtība, par ko liecina arī sakoptais īpašums, un tāda meitene arī tiek meklēta.

Vidzemē, Kocēnu novadā, sievu meklē 29 gadus vecais Jānis Fogels. Viņam vajag meiteni, kura palīdzēs iemarinēt gaļu, bet nebūs pārāk sakrāsojusies. Jānim ir plaša saimniecība, un saimnieks cer, ka sieviete nebūs stumdāma un velkama, bet pati labprāt kā pieliks roku darbos, tā uz ballēm atnāks līdzi izdejoties.

Nu, kad visi saimnieki atrādīti un viņu vēlmes zināmas, tiek atklāta vēstuļu sūtīšana. Izvēlies sev simpātiskāko puisi un piesakies!

Video: noskaties sēriju!

33 komentāri