5 komentāri
Lādzīgais saimnieks Jānis Kauķis šogad pamatīgi ”aplauzies” mīlas frontē
TV3 publicitātes foto

Zemgalieša Jāņa Kauķa sirds gadu pēc gaitām TV3 iepazīšanās šovā ”Saimnieks meklē sievu” atkal ir brīva. Taču Jānis nav atmetis cerību, turklāt šova lielākos fanus iepriecina ar labām ziņām no savas saimniecības.

”Es esmu viens,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst Valles saimnieks Kauķis. Tam, kādēļ Jānis joprojām ir meklējumos, varētu būt vairāki izskaidrojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es tam salīdzinoši maz veltu laiku – maz grozos sabiedrībā, kur varētu satikt jaunus cilvēkus. Es vairāk dzīvoju mājās. Un manā darba vietā arī meiteņu nav.

Vēl ir otra lieta – ja man kāda iepatīkas, es cenšos tam veltīt daudz uzmanības, un dzīvē ir sanācis, ka tas nav noslēdzies veiksmīgi. Es cenšos pārbaudīt, vai ir kāda iespēja, abpusēja interese, vai kaut kas varētu veidoties, rasties. Un tas parasti paņem kādu pusgadu. Nav tā, ka es skrienu ar desmit meitenēm reizē satikties,” pieredzē mīlas frontē dalās Valles saimnieks.

Jānis neslēpj, ka šogad reizi pamatīgi ”aplauzies”.

Foto: Jānis dzīvē un iepazīšanās šovā

Zinot, ka katrai sirdij kaut kur pasaulē ir otra pusīte, Jānis vēlētos, lai viņa īstā un vienīgā ir ar sirdi laukos. ”Pats esmu izvēlējies dzīvot laukos. Un lauku meitenes parasti ir čaklākas, strādīgākas nekā pilsētnieces.

Laukos cilvēki ir sirsnīgāki. Pilsētā cilvēki vairāk aizraujas ar naudu, tikai un vienīgi ar naudu. Es esmu no tā visa aizmucis,” norāda saimnieks.

Jānis ”Saimnieks meklē sievu” skatītāju atmiņās iespiedies arī ar savu māju, kura brēktin brēca pēc remonta. Tādēļ apmierinot šova fanu interesi, viņš atklāj, ka šī gada laikā beidzot izdevies savest kārtībā daļu mājokļa.

”Tas ir liels pasākums, pilnībā nav izdevies visu saremontēt, bet viena istaba ir izremontēta – tā, ku-rā meitenes dzīvoja,” priecīgi stāsta Jānis.

Gadu mijā Jānis ne mirkli nav zaudējis praktiskuma. ”Vēlmes ir viskautkādas, bet tā, ka es teiktu, ka kaut ko gaidu no Jaunā gada, tā nav. Kalendārā tikai cipars nomainās. Es neuztveru to kā jau-nas dzīves sākumu. Visu laiku taču kaut kas mainās!” gada izskaņā spriež Valles saimnieks.

Foto: Jāņa bagātā saimniecība

TOP komentāri

 • Solvita Smukša
  +2 +2 0

  Solvita Smukša

  Šova pēdējā sezonā viņš bija mans favorīts. Ja nebūtu precējusies, labprāt ar viņu iepazītos tuvāk
 • jana
  0 0 0

  jana

  Tur nav cūku kūts.sakopts.ar ko meičas vēlas precēties?ar cilvēku vai ar gatavu komfortu?bez vēlmes kopīgi atjaunot.remontēt.iekopt....
 • Saimniece
  0 0 0

  Saimniece

  Pa priekšu saved kārtībā māju un tad meklē saimnieci! Pat lauciniecei tāda cūkukūts neiet pie sirds.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl