12 komentāri

13. novembra vakarā attiecību spēļu draugus atkal priecēs ”Saimnieks meklē sievu” kaislības. Aivars Dimitrijevs, kura sirdī iekritusi Agnese Deptuā, vedīs uz randiņiem Baibu un Kristu, un notiks kas negaidīts – vēl kādai izdosies savaldzināt jauko puisi!

Skaistule Krista tiks vesta romantiskā pastaigā pa Zasas centru, un starp abiem izveidosies lielisks kontakts.

Saimnieks atzīsies, ka viņam esot ”kutelīga situācija” – arī šī meitene simpatizē, ”dīvaina sajūta” bijusi jau sākumā. Puisis sapratis, ka arī Kristai kaut kas esot pret viņu.

Aivars negaidīti izteiks satraucošu piedāvājumu – vai Krista ir gatava beigt šovu kopā?

Krista steigs nostiprināt savas pozīcijas un izskaidrot, ka viņa neesot ”baltrocīte”, un Aivars jūsmos, ka šajā dāmā esot īsta ”dzirkstelīte”- viņa spēj gan rušināties vagās, gan būt īsta balles karaliene.

Kā beigsies randiņš? Vai caurejas zāļu eksperte Agnese tiks nogāzta no troņa un Aivaram būs jauna favorīte?

Puisim vēl jāved randiņā Baibu – varbūt šī meitene iekaros saimnieka simpātijas?

Nepalaid garām! ”Saimnieks meklē sievu” jau 21.00 TV3!

TOP komentāri

 • Mia
  +19 +19 0

  Mia

  Baiba būtu piemērota ģimenei , ne Aivaram. Bet par cik Baiba uzskata ,ka Aivars jocīgs un viņai neder, tad nekas tur nesanāks. Baiba - paskaties uz sevīm . Kā jauna sieviete var tik ļoti sevi nemīlēt ,ja nekopj sevi . Nomet svaru , sāc ģērbties ,kā jaunai sievietei jāģērbjas. Neviens vīrietis nevēlēsies sev blakus tādu sievieti , Pat jocīgs.
 • To Guna
  +17 +16 -1

  To Guna

  Piekritu puisis tads nekads un meitenes ari.Blondajai jau ari nav pilns rublis ka runa un izturas.Tur principa nekas nevar sanakt.
 • Guna
  +16 +16 0

  Guna

  Tak visi Vandāni jau zina ka šīs izvēlēsies blondo un nekas viņam tajā ceļojumā nesanāks :D. Katrs tur būs uz savu pusi. Tam čalim tak ar galviņu viss nav kārtībā. Nu tādas kā tās divas ieskatītos tādā kā viņš. Tā Baiba ir viņam piemērota nu ne tādas cacas. Čalītim par daudz sakāpis galvā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl