Komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu apspriestākās līgaviņas Gunda Jandava un Daiga Eglīte izrādījušās arī lielākās ”cacas”. Topa trijniekā ierindojas arī Zemgales saimnieka Jāņa Kauķa līgaviņa Dana Zuikina.

Par ”cacu” parasti sauc meitenei, kura pievērš pastiprinātu uzmanību savai ārienei. Dažkārt tas robežojas ar mākslīgo skaistumu un pārspīlētu izturēšanos. Vairāki šova Saimnieks meklēs sievu dalībnieki jau šova sākumā solīja savas līgaviņas pasargāt no īstiem lauku darbiem. Tas deva iespēju meitenēm apzināties savu sievišķīgo pusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Redzēju, ka viņam ir veca, bet liela plaša māja. Ļoti daudz kas jāpārveido, ja grib māju paturēt,” pirmos iespaidus pēc ierašanās saimnieka Jāņa Kauķa mājās šovā Saimnieks meklē sievu atklāja Dana. Jānis ceļojumā gan izvēlējās doties ar meitenes konkurenti Sandru, jo saimnieku biedēja tas, ka Dana varētu būt pieradusi pie labākiem dzīves apstākļiem. Tāpat viņš nebija drošs par topošās aktrises patiesajiem nodomiem – kad viņa ir īsta un kad tēlo. Ceļojums gan izrādījās liktenīgs Sandras un Jāņa attiecībām, un pāris izšķīrās. Un Jānis uztur kontaktus ar paša izbrāķēto Danu.

Par pirmo nopietno troksni šovā parūpējās vidzemnieka Jāņa Šmita līgaviņa Daiga Eglīte. Meitenes emocionālā nenoturība, piedzeroties un nokrītot uz zaļumballes deju plača, izrādījās galvenais iemesls, kādēļ saimnieks meiteni sūtīja mājās, bet ceļojumā devās ar Antru. Lai gan pēc atgriešanās mājās pāris solīja attiecības turpināt, tomēr aculiecinieki mēļo, ka Jāņa azotē atgriezusies iepriekš mājās aizsūtītā Daiga.

Gunda Jandava, kura ar saimnieku Ģirtu Brumsonu attiecības sarāva TV skatītāju priekšā, jau no parādīšanās šovā izpelnījās izskatīgākās līgaviņas godu. No visām Ģirta sievu pretendentēm tieši Gunda bija parūpējusies, lai, viesojoties pie sava līgavaiņa kandidāta, izskatītos perfekti. Kurpes, stilīgas kleitiņas, krelles un citi aksesuāri bija aizņēmuši lielu vietu viņas koferī. Turklāt arī Ģirts pozitīvi novērtēja Gundas prasmes tērpu izvēlē, pret kuru vīrietis nespējot palikt vienaldzīgs. Ne pašu Gundu, ne Ģirtu pat nemulsināja fakts, ka līgavas kandidāte nav paņēmusi līdzi nevienas drēbes, kurās varētu veikt kādus laukiem raksturīgus darbus. Visticamāk, Ģirts šajā niansē saskatīja ļoti sievišķīgas izpausmes.

VIDEO: Saimnieks meklē sievu lielākās “cacas”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl