Kurai taisnība – Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm

73 komentāri
Kurai taisnība – Magonei vai mammai? Ventis Vītols atklāti par Kalētu saimniecības drūmajām aizkulisēm
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Saimnieks meklē sievu” dalībniece Magone Burka šobrīd iesaistījusies publiskā strīdā pati ar savu mammu – Gintas kundze apgalvo, ka Magone viņu padzinusi no pašas mājas un atsakās palīdzēt darbos saimniecībā, kamēr Magone skaidro, ka māja pirkta par viņas naudu un mamma pati norobežojusies. Pie Skaties.lv vērsās Magones otrā dēla tēvs Ventis Vītols, kurš labi pazīstams ar abām un savulaik padzīvojis saimniecībā, kura nu nokļuvusi strīda epicentrā.

Kā Skaties.lv atklāj Ventis, lai gan viņš saimniecībā pēdējo reizi viesojies 2014. gada jūnijā, viņš ir diezgan drošs par to, ka tur nekas nav mainījies. Tāpat kā nav mainījušās Magones un viņas mātes attiecības.

”Es uzreiz varu teikt, ka neesmu nevienas pusē, katrai ir sava taisnība. Kā viena, tā otra ir ļoti smaga rakstura,” tā Ventis.

Magones mātes saimniecībā tovasar Ventis izlēmis pavadīt divas sava atvaļinājuma nedēļas, lai pabūtu kopā ar savu un Magones jaundzimušo puiku Raimondu Saulgaiti, kā arī palīdzētu dēla mātes ģimenei. Tolaik Ventis vēl nebija nodibinājis jaunu ģimeni, un, lai attiecības ar Magoni bija pajukušas, viņš dēla dēļ izlēmis pastrādāt Kalētos.

”Tas, ko uzreiz varu teikt, – tajā saimniecībā viss ir piz***s. Saimniecei, Magones mammai, trūkst jebkādas loģiskās domāšanas un spējas vadīt saimniecību.

Ko stāsta Magones mamma? Lasi ŠEIT!

Magones versija ŠEIT!

Viņa neprot kontaktēties ar cilvēkiem un bļauj uz visiem, tas ir viņas komunikācijas veids,” Magones māti atceras Ventis. Viņš atceras, ka saimniecībā vienīgais strādātājs bijis Gintas civilvīrs un Ventis, kurš ieradies palīgos. Magone darbos nav piedalījusies arī tad, kad vēl nav bijusi gaidībās, bet mātes uzdevums bijis izrīkot.

”Man bija žēl vecā vīra, tur visi smagie darbi bija uz viņa pleciem. Kā viņš piecos no rīta iekāpa traktorā, tā tikai vēlu vakarā no tā izkāpa. Atceros, vienreiz māte uzzināja, ka viņam traktorā bijis alus ko padzerties – kā viņš tad dabūja piz***ei no tās mātes.

Magone mātei bija pilnīgi “pie pakaļas”, tāpat kā mazdēls, tolaik bija tikai Roberts,” atceras Ventis.

Taču arī pati Magone neesot bez vainas. ”Viņa ir aprēķinātāja un izmantotāja, kura domās tikai par savu labumu. Atceros, kā šova laikā naktī viņa muka no mātes mājas pie manis.

Tas Magones teksts, ka viņa savulaik smagi strādājusi mātes saimniecībā, nu gan nav tiesa. Viņa nav strādātāja, muka, kur pašai labāka dzīve,” tā Ventis.

Ventim nav saprotams, kā saimniecība, ja to pārvalda vien Magones māte, vispār spēj funkcionēt. Tajā bijušas vairāk nekā 20 govju, teļu, pat pāris buļļi, taču viss nolaists un nekopts līdz pēdējam. Toreiz par visu rūpējies Magones patēvs viens pats. Nu viņš aizgājis mūžībā, un saprotams, ka māte viena galā netiek, tāpēc cer uz Magones vīra Žana palīdzību. Strādnieku saimniecībā neesot bijis un diez vai tagad esot – spriež Ventis.

”No tās ģimenes visi apkārtējie centās izvairīties, neviens normāls strādnieks tur strādāt negribēja. Un kas nu tur par strādniekiem – apkārtnē vieni vienīgi dzērāji.

Bet te nu esmu mātes pusē, tas tirliņš – citādi te Magones vīru nosaukt nevaru – jau nu strādāt palīgā aiziet varēja. Ko viņi tur pa dienu tajā mājā dara?

Magonei es varu ieteikt tikai vienu – tā vietā, lai apliktu māti šovos, iet strādāt. Un vīram vēl jo vairāk.

Sieru, sviestu, biezpienu tak paši varētu taisīt, ja tik neslinkotu, un tas būtu simt reiz veselīgāk par čipsiem. Bet tiem jau no darba bail kā velnam no krusta.

Man pašam nebūtu grūti aizbraukt mātei palīgā saimniecībā, ja šī ģimene ar mani uzturētu normālas attiecības un Magone man ļautu atkal satikt manu dēlu. Tā tomēr ir mana dēla ģimene, tāpēc tā tirliņa attieksme man nav saprotama,” tā Ventis.

Saimnieks atklāj, ka savu dēlu pēdējo reizi redzējis 2014. gada 12. augustā. Kopš tā laika visi viņa centieni bijuši velti – Magone neatbild uz zvaniem un e-pastiem, un viņam nav ne jausmas, kur atrodas māja, kur viņa tagad ievākusies.

”Es labprāt salīgtu mieru, dalītu rūpes par dēlu un pat palīdzētu saimniecībā. Varbūt Magonei sakārtot šīs lietas un savest kārtībā saimniecību būtu lietderīgāk nekā tērēt laiku jaunam šovam,” tā Ventis.