10 komentāri
Kristiāna Birne: Ar Ģirtu esam tikai draugi. Laiks rādīs, kā būs
TV3 publicitātes foto

Ažiotāžā ap ”dzeltenās preses” pasludināto šova Saimnieks meklē sievu mīlas trīsstūri šova bijusī dalībniece Kristiāna Birne (19) portālam Skaties.lv atzīst, ka apgalvojumam par attiecību uzplaukšanu starp viņu un Aizputes saimnieku Ģirtu Brumsonu nav pamata.

”Ar Ģirtu esam tikai draugi. Mēs regulāri sazināmies, sarakstāmies, bet par nopietnām attiecībām ne domājam, ne runājam. Kam mums to vajag? Laiks rādīs, kā būs,” portālam Skaties.lv atzina par šova sirsnīgāko līgaviņu atzītā Kristiāna Birne, kuras gaitas šovā Saimnieks meklē sievu noslēdzās pirms piecām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kristiānu šova Saimnieks meklē sievu skatītāji un līdzjutēji iepazina kā vidzemnieka Jāņa Šmita (21) vienu no trim sievas pretendentēm, ko Jānis bija uzaicinājis uz savu saimniecību. Lai gan tieši Kristiāna bija meitene, kurai ar Jāņa ģimeni bija izveidojies vislabākais kontakts, pāra iepazīšanās ātri vien noslēdzās, jo Kristiāna bija pirmā no meitenēm, ko saimnieks sūtīja mājās. Atvadu brīdī meitene izplūda asarās, tomēr atzina, ka tās gan nebija skumju asaras, bet gan prieka emocijas, jo šovs viņai bijis jauks piedzīvojums.

FOTO: Kristiānas un Ģirta gaitas šovā Saimnieks meklē sievu

Kristiānai, kura Daugavpils Universitātē apgūst skolotājas profesiju, nav paslīdējis garām arī aizvadītājas nedēļas lielākais konflikts izklaides un šovu industrijā, kad pēc šķiršanās TV kameru priekšā viens otru aizvainojos publiski ”gremdēja” šova romantiskais pāris Ģirts Brumsons un Gunda Jandava (20). Deviņpadsmit gadus vecajai meitenei ir stingra nostāja: ”Es negribu nevienu attaisnot, es negribu nevienu nosodīt. Gunda rīkojās pēc saviem instinktiem. Ja es būtu viņas vietā, varbūt es citādāk rīkotos. Bet, ja viņa tā jutās un viņai tas likās pareizi, tad viņa tā izdarīja. Mēs nevaram paredzēt, ko darīsim dusmu iespaidā. Kad cilvēks ir dusmīgs, viņš ir gatavs visu kaut ko darīt, tostarp muļķības sarunāt. Ja Gunda saka, ka viņa nenožēlo, ka viņa iesita Ģirtam, viņa tā arī jutās. Viņa juta, ka vajag, lai viņš vienkārši saprot.”

Pēc Kristiāna domām, konfliktus risināt televīzijas priekšā nav prāta darbs. ”Es neattaisnoju Gundu, neattaisnoju Ģirtu. Savā veidā es esmu Ģirta pusē, varbūt tikai tāpēc, ka mēs esam draugi. Viņš daudz ko ir stāstījis. Kamēr [šovu – red.] nerādīja pa TV, mēs daudz ko apspriedām,” portālam Skaties.lv atzina Kristiāna. Vēl stingrāka ir viņas pārliecība un gatavība savu privāto dzīvi sargāt no publiskas iztirzāšanas.

TOP komentāri

 • ilze.v
  +7 +7 0

  ilze.v

  Kristijana ir sirsniga meitne,kut vinai dzive butu ta otra pusite kurs vinu novertetu, jo vini tisam ir meiten ar labu sirsninu...
 • Ilze
 • Marta
  +5 +5 0

  Marta

  Tieši jaunās ir tās, kuras tīko pēc tādiem, kuriem jau ir kāds īpašums, darbs, mašīna, nauda... Ne velti izjūk ģimenes. Šoreiz tas labums, ka Ģirts ir neprecējies. Neviens cilvēks nav ideāls, ja pašiem netraucē gadu starpība, tad , lai veicas:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl