‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!” Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

40 komentāri
‘’Kāzu datums ir jau nolikts, tādas lietas nav jāvelk garumā!” Sirsnīga intervija ar saimnieku Ilmāru, kurš šovā atrada sievu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovs ‘’Saimnieks meklē sievu’’ ir noslēdzies, un tajā izveidojušies pāri beidzot var baudīt viens otra sabiedrību bez kameru klātbūtnes. Sezonas populārākais saimnieks Ilmārs šova izskaņā bildināja mīlas spēlē iepazīto Beāti, un tas nav bijis tikai šova elements! Sirsnīgā sarunā ar Skaties.lv Ilmārs atklāj, ka Beāte ar dēliņu no Kuldīgas jau pārcēlusies pie viņa uz Aloju un kāzas tiks svinētas jau pavisam drīz.

Abu bērni tagad iet vienā skolā

‘’Kopš bildinājuma filmēšanas pagājušas trīs nedēļas, un heiteri var nesapriecāties, – mūsu starpā viss turpina iet tikai un vienīgi uz labo pusi.

Jau no novembra sākuma Beāte dzīvo pie manis. Līdz ar to ir beigusies mana braukāšana no Alojas uz Kuldīgu pie viņas – aptuveni 600 kilometri, kurus mēroju katru nedēļu.

Pēc iepazīšanās braucu pie Beātes ļoti bieži. Tik bieži, ka dzirdēju – kuldīdznieki jau sākuši runāt, ka tas, lūk, esot ‘’vīrs bez pautiem’’.

Esot ekrānā, solījis, ka ņems Beāti pie sevis, bet nu izskatās, ka pats pārvācies,’’ sarunā ar Skaties.lv par ažiotāžu, ko sacēlis, sirsnīgi pasmejas Ilmārs.

Taču nē – viņš nekur nav pārcēlies. Beāte ar dēliņu un visām mantām novembra sākumā pilnībā pārvākusies uz viņa dzīvokli Alojā.

Pretēji visiem stereotipiem par to, cik grūti iedzīvoties un atrast darbu mazpilsētā, Beātei viss izdevies – Ilmāra līgaviņa jau uzsākusi darba gaitas, kamēr viņas dēliņš kopā ar Ilmāra meitiņu apmeklē vietējo skolu.

Saimnieks no sirds priecīgs, ka arī abu atvasītes sadraudzējušās, un nu visi kopā mīļi dzīvo kā kupla ģimene.

”Abi mūsu bērni tagad iet vienā skolā – Beātes dēls pirmajā klasē, bet mana Tīna – trešajā,” stāsta saimnieks. Jautāts, vai abi jau nedomā par kopīgu atvasīti, Ilmārs atbild, ka šo soli uztver atbildīgi – viss notiks, kā tam jānotiek.

Lai heiteri droši liek likmes

Kā jau tas allaž notiek ar dažādu šovu dalībniekiem, arī Ilmārs neizspruka no kritikas internetā. Skatītāji apsprieda viņa humora izjūtu un attieksmi pret meitenēm, daži dīvāna eksperti pat teicās zinām, ka saimnieku meitenes nemaz neinteresējot.

Ilmārs neslēpj, – sākumā šī svešinieku saceltā ažiotāža ap viņa personību šķitusi nepatīkama, taču ātri vien saimnieks sapratis, kas ir kas, un nu jau šo popularitātes blakusefektu uztver ar sev raksturīgo sarkastisko humoru.

‘’Kad pieteicos šovam, rēķinājos, ka būs negatīvi komentāri. Jā, sākumā man tas īsti nepatika, taču ātri vien sapratu, ka šo cilvēku viedoklis mani neuztrauc.

Kāpēc lai mani satrauktu, ko domā cilvēki, kuriem pašiem dzīvē neiet un kuri tukšumu savā dzīvē piepilda, rakstot negatīvus komentārus par citiem?’’ tā Ilmārs.

Kā atklāj saimnieks, negācijas valda tikai interneta komentārus – reālajā dzīvē viņam dalība ‘’Saimnieks meklē sievu’’ nesusi tikai un vienīgi pozitīvu atpazīstamību.

‘’Dzīvē neesmu sastapies ar nevienu negatīvi noskaņotu skatītāju. Cilvēki izteikuši tikai jaukus un sirsnīgu komentārus, pat nāk uz ielas klāt un lūdz, vai var kopā nofotografēties.

Kad ierodamies skolā pakaļ bērniem, uzreiz tiek nodota informācija, ka ‘’Saimnieks meklē sievu’’ ir ieradušies skolā,’’ par labvēlīgi noskaņoto atbalstītāju uzmanību prieku pauž saimnieks.

Savukārt tiem, kuri savu brīvo laiku tērē, lai veltītu viņam naidpilnus komentārus, viņš var atbildēt ar sev raksturīgo draudzīgo sarkasmu: ‘’Jā, es jūs arī mīlu.’’

Daļa šo skauģu jau izspriedusi, ka Ilmāra bildinājums bijis iestudēts un virtuālās diskusijās spriež, ka ilgi jau šī savienība neizvilkšot. Lai!

‘’Vai man kādam jāpierāda, ka viss ir pa īstam? Kas tic, tas tic, kas netic – lai droši netic! Lai heiteri droši liek likmes, cik ilgi būsim kopā,’’ nelabvēlīgi noskaņotos prātus tikai uzkurina Ilmārs, kurš likmju licējiem var pačukstēt, ka šī mīlasstāsta gals tik ātri nepienākšot.

Kas velk garumā – tas nav pārliecināts!

Visdrīzāk tas vispār nepienāks – Ilmārs uzver, ka abi ir nopietni noskaņoti, un Beāte nav viņa ‘’pagaidu variants’’.

‘’Kāzu datums ir jau nolikts. Jā, tas ir jau pavisam drīz, konkrēti gan neatklāšu. Daudz jau būtu, ko pastāstīt, bet izvēlēšos paturēt pie sevis, jo ne visi ir laimīgi, redzot, ka cits laimīgs.

Jā, gan jau būs cilvēki, kuri, izdzirdot, ka jau taisāmies precēties, teiks – gan jau Beāte stāvoklī, ja tik ātri jāprecas.

Es uzskatu, ka, ja esi saticis savu cilvēku, tādas lietas kā saderināšanās un precības nav jāvelk garumā. Jā kāds to velk garumā, viņš acīmredzot šaubās.

Mēs nešaubāmies. Te nav nekāds pagaidu variants. Te viss ir pa nopietno,’’ Beāti kā savu sievu redz Ilmārs.

Intervijas izskaņā saimnieks nosmejas, ka jau nojauš, – skauģiem pēc šīs sarunas noteikti atkal būšot savs viedoklis. Savukārt Ilmāram ir savs viedoklis par viņiem.

‘’Tie komentētāji ir tikpat nopietni kā mans kaķis, kad kakā. Nopietnības kalngals neīstajā vietā,’’ sirsnīgi nosmejas Ilmārs, piebilstot, ka nīdēji, kuriem Ilmāra laime traucējusi dzīvot, nu var atviegloti uzelpot.

‘’Šovs ir beidzies – par mani vairs tik daudz nedzirdēsiet,’’ smejas Ilmārs.