Kauķa līgaviņa pēkšņi atskārst, ka Jānis nav radīts viņai

17 komentāri
Kauķa līgaviņa pēkšņi atskārst, ka Jānis nav radīts viņai
Foto: ekrānuzņēmums

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Jānis Kauķis (30) un viņa izredzētā Sandra Baumane (24) no ceļojuma pa Šveici mājās atgriezušies dalītām jūtām. Izrādās, līgaviņai Jānis vairs tik ļoti nepatīk. Kamēr Sandra ģībst Šveices skaistuma dēļ, Jāni, pēc meitenes domām, gandrīz nekas nespēj pārsteigt.

Pirms ceļojuma abi priecājās, ka lidojums ir īsts piedzīvojums. Taču vēl pirms došanās uz Šveici Jānis bija paspējis paciemoties pie Sandras un iepazīties ar dažiem meitenes draugiem. ”Viņš gribēja redzēt, kā es dzīvoju, gribēja redzēt, kāda man ir apkārtne, kādi man cilvēki apkārt. Tas ir ļoti apsveicami. Tātad cilvēks grib mani iepazīt,” saka Sandra.

Jānis un Sandra izskatās iemīlējušies – staigā pa Šveici, rociņās sadevušies. Sandra ir stāvā sajūsma par Šveices dabu un pilsētvidi. ”Man liekas, es katrā vietā spiedzu un kliedzu, un priecājos par visu. Man ļoti patīk,” par pilsētu sajūsmināta ir meitene.

FOTO: Sandra un Jānis Kauķis ceļojumā Šveicē

”Sajūtas ir interesantas. Man liekas, ka viņš pa dzīvi ir tāds ļoti skeptisks. Man pilnīgi rodas tāda sajūta, ka viņš visur meklē negatīvo. Man jāpieņem, ka viņš tāds ir, bet ļoti grūti pieņemt,” novērojumos par kautrīgo saimnieku dalās Sandra. Tomēr vēlāk, vakariņu laikā, Jānis paspīdējis romantiskā gaismā. Šajā ziņā viss esot kārtībā – īstajā brīdī gan paņem meitenes roku, gan sabučo. Tomēr ir kāds liels “BET” – Sandra pamanījusi, ka, kamēr viņš klusē, tikmēr viss ir kārtībā. ”Jo man uzreiz atsit visu vēlmi iepazīt. Man vairs nav intereses. Tad es mēģinu pārslēgties uz to, ka ceļojums ir fantastisks. Bet – kāpēc es šeit esmu? Lai iepazītu viņu,” pārdomās par Jāni dalās Sandra.

Arī Jānim ceļojums devis iespēju Sandru ieraudzīt citā gaismā. ”Viņa varbūt diezgan aizraujas ar tādām virspusējām emocijām – draugiem uzreiz vajag atskaitīties, kādu bildi aizsūtīt. Kopumā liekas, ka mani gandrīz atstāj otrā plānā, kad es it kā neesmu tik svarīgs. Tādas lietas mani nedaudz kaitina,” novērojis Jānis. Viņam arī šķiet, ka Sandrai tālejošāku plānu uz saimnieku nav.

Meitene kādā brīdī pastaigā pa pilsētu dodas vienatnē – lai atpūstos no Jāņa kompānijas. Viņai bijusi sajūta, ka Jānis viņu nospiež. Pēc pastaigas vienatnē Sandra jau kopā ar Jāni dodas uz pacēlāju, lai nokļūtu Šveices augstākajā virsotnē Matterhorn. Sandra neslēpj, ka pacelšanos kalnos labāk būtu baudījusi citā kompānijā…

FOTO: Sandra un Jānis Kauķis šovā Saimnieks meklē sievu

Meitene ceļojuma noslēgumā secina, – Jānis nav viņai radīts. ”Labi, mums ir sešu gadu starpība, bet reizēm man liekas, ka mums ir daudz lielāka starpība. Kā viņš runā! Man patīk viss, kamēr viņš klusē,” teic Sandra. Tikmēr Jānis neslēpj savus nopietnos nodomus. ”Manas durvis tev ir atvērtas. Ja tev ir interese, vari atbraukt, varam “samenedžēt” kādu izklaidi vai praktisku darbošanos kopā,” meitenei teic Jānis. Tomēr Sandra neslēpj, ka attiecības ar Jāni nevēlas turpināt. ”Es nespēju sev pārkāpt pāri, es piespiežos, nenormāli,” atzīst Sandra.

Pāris pēc atgriešanās Rīgas lidostā katrs iet savu ceļu.

VIDEO: Sandra izlemj šķirties no Jāņa

17 komentāri