”Katram īstam saimniekam ir jābūt traktoram!” Intervija ar jokdariem, kuri radījuši alternatīvo ”Saimnieks meklē sievu” versiju

Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

5 komentāri
”Katram īstam saimniekam ir jābūt traktoram!” Intervija ar jokdariem, kuri radījuši alternatīvo ”Saimnieks meklē sievu” versiju
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Latviju pārņēmis ”Saimnieks meklē sievu” neprāts – šķiet, katram ir, ko teikt par šova jauno sezonu. Ja lielākā daļa apmierinās ar iespēju izteikties interneta komentāros vai iesaistīties vētrainās diskusijās birojā pie kafijas tases, jauniešu kompānija “RektoPuss” par saimniekiem savu viedokli izteikuši, radot amizantu parodiju par ”Saimnieks meklē sievu”. Sarunā ar Skaties.lv puiši atklāj, ka viņu lielākais iedvesmotājs bijis Aivars Dimitrijevs un viņa leģendārais hits par traktoru.

“RektoPuss” publiskojuši asprātīgu sēriju par četriem varoņiem, kuri šosezon it kā palika ”aiz strīpas” – grādīgo dzērienu un traktoru cienītājs Oļegs no Diršiem, kaislīgais mednieks Guntis no Mazpisāniem, kurš meklē sieviņu, kas palīdzēs izķidāt medījumu, mīlošais zāģētājs Fēlikss no Bukaišiem, kā arī dārzkopis Daumants no Mīzaiņiem, kurš sieviņu vēlas lutināt ar apjomīgu “ficuku”.

Aiz šiem tēliem slēpjas trīs, kā paši apgalvo, ”vienkārši čaļi” – Ingars, Mairis un Sandis, kuri pirms diviem gadiem, strādājot vienā darbavietā, saprata, ka viņiem ir līdzīgas intereses, sapņi un mērķi.

”Tagad gan vairs kopā nestrādājam, bet ar to nekas nebeidzās, jo mūsu kopīgā interese par video veidošanu radīja šo brīnišķīgo projektu, ko mēs dēvējam par ”RektoPuss”. Tieši zem šī nosaukuma darbojamies kopš februāra beigām.

Mūsu apvienības moto – ”galvenais dzīvē ir prieks”. Video veidošana mums pašiem rada prieku un kalpo kā atslodze no ikdienas steigas, lai izrautos no darba rutīnas. Ceram, ka arī citiem mēs ar šiem video uzlabojam dienu un liekam kaut nedaudz pasmaidīt,” stāsta jokdari.

Ideja par ”Saimnieks meklē sievu” parodiju radusies pavisam organiski.

”Sēdējām pie Ingara, malkojām aliņus un plānojām nākamo video idejas, kad pēkšņi internetā pamanījām rakstu par saimniekšovu. Neatceramies, kā tieši sākās saruna, bet jau pēc dažām minūtēm ideja bija gatava.

Runājot par šovu, viens no mums ir liels tā cienītājs un ir redzējis pilnīgi visas sērijas, kas iedvesmoja arī pārējos to ievērtēt,” par idejas rašanos stāsta jokdari.

Saimnieku šova sezonas saderīgākie pāri: vērtē eksperte Magone Burka

Padziļinātu šova izpēti gan viņi nav veikuši, taču daži spilgtākie tēli kaut kur prātā bijuši aizķērušies. ”Aivariņš noteikti bija mūsu favorīts,” neslēpj zēni, atklājot, ka kārdinošo vīru četrinieku veidojuši tādus, kādus paši gribētu redzēt šovā un, protams, ar humora piesitienu.

Pāris dienu laikā video noskatīts jau gandrīz 50 000 reižu, un daļa skatītāju lietai pieiet nudien nopietni – potenciālās saimniecītes jau lūdz Oļega, Gunta, Fēliksa un Daumanta kontaktus.

”Mums ir sliktas ziņas visām dāmām (iespējams arī džekiem…), kuras ir izrādījušas vēlmi iepazīties, jo visiem saimniekiem savas saimnieces jau ir atrastas,” to, ka šādi vīrieši apkārt nudien nemētājas, apliecina “RektoPuss”.

Nu viņi ar prieku sekos Ilmāra, Vitālija, Jāņa, Gunāra un Oskara mīlas piedzīvojumiem TV3 ekrānos, un var padalīties dažos savaldzināšanas padomos.

”Mūsu ieteikums saimniekiem – esiet vīrišķīgi, taču nebaidieties izrādīt savu juteklīgo pusi īstajai dāmai, kā arī pārliecinieties par to, ka jūsu īpašumā ir traktors, jo katram īstam saimniekam ir jābūt traktoram. Jo vecāks, jo labāk,” noderīgu viltību atklāj līgaviņas jau atradušie brašuļi.

Bet kāda tad ir īsta saimnieka veiksmes formula – kāpēc daži paliek atmiņā un turpina kulties pa mīlas intrigām arī labu laiku pēc šova noslēguma, bet citus ātri aizmirst?

”Mūsuprāt, par leģendāru saimnieku var kļūt tikai īsts lauku džeks, kurš nebaidās no smaga darba, nebaidās sasmērēties, kā arī nekaunas izkratīt savu sirdi.

Pilnīgi, viennozīmīgi un absolūti – mūsu lielākais favorīts ir Aivars. Šis saimnieks komentārus neprasa (”Ooo, traktorist!”).

No šīs sezonas dalībniekiem izteikts līderis, mūsuprāt, ir Oskars, tāpēc novēlam viņam veiksmi, izturību un ceram, ka viņam izdosies izvēlēties īsto saimnieci,” nākamo sēriju jau sagaidīt nevar jokdari.