Kaprīzā līgaviņa Gunda Jandava atradusi precinieku? Saimnieks meklē sievu skaistule publicē romantisku foto

9 komentāri
Kaprīzā līgaviņa Gunda Jandava atradusi precinieku? Saimnieks meklē sievu skaistule publicē romantisku foto
Gunda Jandava (Privātais arhīvs)

Pašmāju slavenās attiecību spēles Saimnieks meklē sievu trešās sezonas skandāliste Gunda Jandava pēc postošajām attiecībām ar Ģirtu Brumsonu gandrīz gadu ar citiem vīriešiem kopā publiski nav rādījusies. Nu viņa satraukusi fanus, publicējot attēlu, kurā redzama turoties pie kāda puisieša rokas.

Gunda, kura Saimnieks meklē sievu fani ne bez iemesla neoficiāli uzreiz nodēvēja par sezonas iekārojamāko līgaviņu, arī pēc TV spēles noslēguma neslēpa no faniem to, kā turpina veidoties viņas dzīve.

Meitene izveidoja savu publisko Instagram profilu, kurā ikvienam šova fanam ir iespēja izsekot Gundas aktivitātēm.
Simpātiskā līgaviņa tajā publicē jaukus “selfijus”, atrāda attēlus no sportiskām aktivitātēm un atpūtas brīžiem kopā ar draudzenēm.

FOTO: Gunda jaunā tēlā

Visu šo laiku saimnieku šova zvaigzne vairījās publiski atrādīt attēlus, kuros būtu redzama kopā ar vīriešiem, tāpēc bilde, ko Gunda cēlusi galdā faniem pirms dažām dienām, izraisījusi pamatīgu satraukumu un diskusijas.

Attēlā redzama Gundas rociņa, ko atbalstītāji atpazīs pēc tetovējuma. Tā maigi guļ kāda vīrieša, kurš stūrē Mercedes markas automobili, stiprajā plaukstā.

👫

A photo posted by Gunda Jandava (@blackqueeng) on

Fani Skaties.lv forumos jau sākuši diskusijas par to, kas ir šis noslēpumainais vīrietis, un vai viņam būs izdevies iekarot skaistās “ledus karalienes” sirdi. Tikmēr pati ekrāna zvaigzne koķeti klusē un vismaz pagaidām nekādas papildus ziņas par jaunumiem attiecībās neatklāj.

FOTO: Gunda šova laikā

9 komentāri