Kāpēc strādīgais un asprātīgais Andris Leimants joprojām ir viens? Saimnieka meitas stāsts

11 komentāri
Kāpēc strādīgais un asprātīgais Andris Leimants joprojām ir viens? Saimnieka meitas stāsts
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Kungus labākajos gados šovā ”Saimnieks meklē sievu” šogad pārstāv 51 gadu vecais Andris Leimants. Vīrietis iekopis mākslas parka cienīgu saimniecību, priecē ar humora izjūtu un darba nebaidās. Kāpēc viņš joprojām ir viens? Savu versiju Skaties.lv atklāj Andra meita Arnita.

”Ar mammu tētis izšķīrās ļoti sen, šķiet 11 gadus atpakaļ. Jā, viņam ir bijušas draudzenes, bet nekas nopietns. Šķiet, ka sievietes jau vairāk skatās uz to, cik vīrietim naudas un tādām materiālām lietām.

Tāpēc arī tētim nekas nav īsti sanācis,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Andra meita. Un tieši viņa pieteikusi tēti šovam, cerot, ka tētim paveiksies sakārtot mīlas dzīvi.

Arnita

Arnita

”Jau kādu laiku atpakaļ gribēju tēti pieteikt ”Saimnieks meklē sievu”, bet viņš allaž turējās pretī. Es nepadevos līdz viņš beidzot atmeta ar roku – dari kā gribi. Un es ņēmu un pieteicu.

Tētis pat nebija skatījies šovu, viņam nebija ne jausmas, kas viņu sagaida.

Televizors tētim ir, bet viņš to maz skatās – nav laika,” stāsta Arnita. Andra diena aizņemta, rosoties saimniecībā -ikdienas darbi ar mājputniem un ziediem, un arvien jauni mākslas projekti, kuriem idejas nekad neizsīkst.

Andra sētā jau krājas izejmateriāli jauniem darbiņiem, kurus, zinot Andra aizraušanos, vēlīgi piegādā apkaimes iedzīvotāji – sākot no dažādiem iepakojumiem līdz pat interesantiem, senlaicīgiem darba rīkiem, kurus Andris pārvērš mākslā.

Pa vasaru Andrim saimniecībā palīdz Arnita un viņas brālis, bet ziemā Andris visu apdara viens.

”Strādīgs viņš ir, viņam patīk daudz runāt, jokoties un ķircināties,” tēti slavē Arnita. Meita aktīvi iesaistās līgavu izvērtēšanā, pastāstot tētim, kādas viņai šķiet sievietes.

Vai kāda no dāmām būs īstā? Pagaidām esot grūti spriest.

”Galvenais, lai sieviete aktīva un pati grib rosīties. Kurai patīk interesantas lietas, kura nav stumjama un grūžama. Jo tētis ir aktīvs, es esmu tāda, vajag arī trešo tādu,” spriež meita.

Ja kāda no sievietēm izrādīsies īstā, meita ir entuziasma pilna rīkot kāzas – saimniecība, kurā netrūkst glītu lapenīšu un jauku pasēdēšanas vietu, ir kā radīta skaistām svinībām!

Andris saimnieku šova dēļ jau kļuvis par vietējo slavenību – kaimiņi un tuvējie iedzīvotāji ar interesi seko līdzi viņa sētā notiekošajam, cerot, ka strādīgajam vīrietim paveiksies sakārtot ģimenes dzīvi. Tiesa, klīst arī nelabas valodas.

Arnita

Arnita

”Nezinu, vai tā ir skaudība, bet dzirdēju arī apkaimē runājam tādas frāzes kā ”kur viņš lien”. Bet kopumā jau cilvēki atbalsta.”

Ja sākumā Andrim šovs licies vairāk kā interesanta avantūra, pēc Neldijas un Gintas ierašanās Andris jau uz lietām skatās nopietnāk.

”Kaut kas šajās sievietēs tētim izraisījis interesi. Ko es teikšu par tēta izvēli? Kaut kādi iebildumi jau vienmēr būs, bet gan samierināšos,” tēva stilā jokojas Arnita.

11 komentāri