Kaislības saimnieku šovā uzņem apgriezienus: plašumā vēršas nesaskaņas Jāņa saimniecībā Valkā

18 komentāri

Pirmdienas, 11. oktobra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem atkal devās pašmāju iepazīšanās šovs ”Saimnieks meklē sievu”, un šajā raidījumā izvēli, kuru meiteni sūtīt mājās, izdarīja valcēnietis Jānis. Taču pirms tam puisim bija liecinieks kādam meiteņu konfliktam.

Jāņa sētā Valkā ritēja ļoti rosīga dzīve, un saimnieks meitenēm iedalīja pirmos darbus. Inesei tika uzticēta malkas skaldīšana un krāmēšana, bet augumā smalkā Elena tika pie daudz sievišķīgākas ogu lasīšanas.

Kā novērojusi Inese, Jānim vajadzētu blakus ”ašu sievieti”, kura saimnieku ”paķer” arī uz dažādām aktivitātēm. ”Es esmu sieviete, kura var izdarīt visu. Es varu ieiet kūtī iztīrīt cūkām aizgaldu, es varu izslaukt govi, skaldīt malku, ravēt puķudobes, un pēc tam pēc stundas es varu būt gatava iet uz balli arī,” sevi raksturoja Inese.

Inese arī neslēpa, ka neredz nākotni Jāņa savienībai ar Elenu, kuru viņa uzskata par savu sīvāko konkurenti uz saimnieka sirdi. Elenu Inese raksturoja kā ”mazo pelēko peli”, un abi neesot piemēroti viens otram vispirms jau auguma ziņā.

Elena atzina, ka Ineses viedokli viņa neņem vērā, jo abas ir tik atšķirīgas: ”Inese ir brutāla, un viņai patīk izcelties.”

Tikmēr Jānis pirmajā randiņā devās ar Renāti. ”Droši vien tāpēc, ka es viņam patīku,” viņa sprieda. Taču vēlāk izrādījās, ka Jānim šāda izvēle bijusi tādēļ, ka viņš ievērojis, ka lauku dzīve Renāti īsti neinteresē.

Arī Renāte saimniekam deva mājienu, ka viņa savu ikdienu neredz laukos, bet iepazīšanās šovā piedalījusies piedzīvojuma pēc. ”Simpātijas diemžēl es pret viņu neredzu,” atzina Renāte.

Pēc abu atgriešanās saimniecībā Jānis steidz novērtēt mājās palikušo meiteņu paveikto. Ineses padarītais Jāni patīkami pārsteidza, tikmēr Elena ar ogu lasīšanu bija paslinkojusi.

”Tu vairāk ēdi tās ogas nekā liki spainī, tāpēc tev tur ir tikai bišķiņ,” Elenas darba rezultātu komentēja Inese.

Abām dāmās sākās asāka vārdu pārmaiņa, taču Jānis, nevēlēdamies tajā visā klausīties, devās savās darīšanās.

”Es domāju, ka mājās varētu doties Inese, jo, ja viņš būs gudrs, viņš izvēlēsies gudro meiteni, nevis to, kura visu laiku kaut ko gvelž, runā ne pa ķeksi,” prātoja Elena.

Taču Jānis kā nākamo mājās sūtīt izvēlējās Renāti, kas nozīmē, ka abām karstgalvēm Inesei un Elenai kādu brīdī nāksies pabūt zem viena jumta.

Notikumiem šovā ”Saimnieks meklē sievu” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālā TV3 un jebkurā laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3!

18 komentāri

Aktuālie Saimnieks meklē sievu video

Kautrīgajam Mārim randiņā ar Linitu sametas slikti

Saimnieku šovā Irina pārsteidz ar paziņojumu: Andris joprojām mīl savu sievu

Saimnieks Andris komentē Irinas izteikumus par viņa bijušo sievu

Anna Lieckalniņa vērtē, kurš no preciniekiem Linitai būtu vispiemērotākais

Austris otrajā randiņā piedzīvo vilšanos; mājās dodas viena no Inetām

Dana konkurentei pārmet pārlieku kāršanos kaklā saimniekam

“Es domāju, ka mums nesaskan.” Dūšīgais saimnieks Jānis un sīciņā Elena kritizē viens otra izskatu

“Esmu pārliecināta, ka te būšu saimniece.” Austra sētā uzvirmo kaislības

Jāņa saimniecībā Valkā paveras pikanti skati

Linita randiņā ar kurzemnieku Māri pēkšņi norauj stopkrānu

Gatavs atkal sākt dzīvi no jauna: stāsts par Linitas gruntīgāko precinieku Valdi no Jēkabpils

“Es biju absolūti pārsteigta.” Linita pēc pārbaudījuma par kurzemnieku Māri krasi maina domas