Komentāri

Jo tuvāk nāk šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku izvēles brīdis, jo sīvāka kļūst konkurence meiteņu starpā. Un viņas cīņā par uzmanību sāk izmantot dažādas viltībiņas. Vislielākās kaislības sāk mutuļot kautrīgā saimnieka Jāņa Kauķa sētā.

Liktenīgajā rītā atraktīvais latgalietis Alfrids Lipovskis brokasto divatā ar Velgu, jo Irina piecēlusies agrāk un devusies gleznot. Vēlāk Alfrids viņu aicina romantiskā randiņā Ludzas pilskalnā, bet Velgai uzticēti mājas darbi – izravēt puķudobes un “uztaisīt” atrakciju gultā. Dodoties abus pavadīt, Velga atzīst, ka esot tāda kā greizsirdība iezagusies. ”Bet – ko lai dara, tāda tā spēle,” viņa paskaidro. Vēlāk viņa atzīst, ka, ravējot puķudobes, pārdomājusi savu lomu šajā šovā, savas iespējas un izredzes. ”Nebūt neesmu tik ļoti pārliecināta par sevi, bet… tad jau manīs,” atzīst Velga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Trīs dienu laikā cilvēks nekad nevar pateikt par otru cilvēku, vai tas ir tas, kas ir vajadzīgs visai dzīvei. Ja mēs runājam par šo īso posmu, teorētiski ir viss tas, kas vienā vīrietī ir salikts un ir ok, un man ir ļoti liels prieks, ka ir tādi vīrieši, bet es nedomāju, ka tas ir mans cilvēks,” atzīstas Irīna.

Alfrids ceļojumā dosies ar Velgu, bet Irīnu aicina ciemos pabeigt iesākto gleznu. ”Viss ir Dieva rokās – kas ir mans, tas atnāk pie manis, kas nav mans – to man nevajag,” par Alfrida izvēli priecājas Irīna.

Egila Langovska saimniecībā rīts, kad jāizdara izvēle starp divām līgaviņām, sākas ar pārsteigumu – viņš abām meitenēm pasniedz brokastis gultā, bet vēlāk Egila mammas pavadībā dodas uz vietēju akmeņu parku.

Egils dodas randiņā ar Elīnu, kurai šķiet, ka saimniekam daudz vairāk piestāvētu Zane. Egils tieši Zani vedīs ceļojumā uz Šveici.

”Intuīcija mani nepievīla. Es nezinu, vai viņiem tur kaut kas būs, viņiem nekas nebūs, tikai tas ceļojums un tā. Diez vai. Bet labāk nekā ar mani,” Egila izvēli vērtē Elīna.

Līgaviņa Sandra, kuru no pirmajiem mirkļiem Zemgales saimnieks Jānis Kauķis atzinis par potenciālāko sirdsdāmu, atzīstas, ka agri no rīta bijusi saimnieka istabā. ”Piegāju pie Jāņa, mēs parunājāmies. Ne tikai parunājāmies. Vismaz es kaut kādu secinājumus varu izdarīt. Mēs tā ilgāk pasēdējām. Pabučojāmies arī mazliet. Bija forši pabučoties, man patika,” atklāj blondā Sandra, kura no visām meitenēm saimniekam iekritusi sirdī visvairāk.

Tikmēr Sandrai ir kāds secinājums par savu konkurenti. ”Dana tagad uz visiem 100 procentiem ies, jo viņa vienkārši jūt, ka viņa jau ir uzvarētāja. Es pilnīgi redzu to. Pabučosies, pamīlināsies. Es domāju, ka vismaz mēģinās to. Kaut gan viņa man to jau ir teikusi, ka viņa tā dara. Viņai ir kaut kāds šarmiņš iekšā, sieviešu manipulācijas viņa prot izmantot,” teic Sandra.

Arī Jānis atzīst, ka nav īsti drošs, ka pilnībā tic, ka Dana viņa sētā uzturas sirds vadīta. ”Es neesmu drošs, cik daudz viņa spēlē teātri, cik daudz ir patiesas emocijas. Viņai filmēšanās interesē, patīk un gribas karjeru būvēt, līdz ar to viņai ir ļoti svarīgi, kā viņa izskatās, kā viņa izturas. Man grūtāk novērtēt, cik ir teātris, cik ir patiesa rīcība. Protams, viņa ir ļoti sievišķīga,” atzīst saimnieks Jānis, kura sirds runā par labu Sandrai. Pati Sandra Jāņa izvēli doties ceļojumā tieši ar viņu uzņem ar sajūsmu. Bet Elīna Jāņa izvēli nodēvē par ”vieglāko variantu”. ”Viņam būs vieglāk sadzīvot ar Sandru nekā ar mani. Es pietiekami daudz cilvēkus esmu iepazinu, zinu, kāda ir ķermeņa valoda, ko katrs žests izsaka, un Jāņa ķermeņa valoda bija simtprocentīgi es,” vīlusies ir Dana.

Skaties video!

Šova Saimnieks meklē sievu iepriekšējā sērijā jau uzzinājām, ka Jānis Šmits dosies ceļojumā ar Antru, bet Ģirts Brumsonsa – ar Gundu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl