2 komentāri
Kaimiņš Oskaru Kugelanu raksturo kā sarežģīto zvirbulēnu
Foto: publicitātes foto

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Oskaru Kugelanu (39) dalībai šovā pieteicis kaimiņš Ilvars Brūveris, kurš atklāj, – ja sieviete atradīs pareizo pieeju, Oskars viņu nēsās uz rokām.

”Ja prasītu kādam citam, kāds es īstenībā esmu, viņš uzreiz pateiktu. Es neprotu sevi raksturot,” saka šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Oskars Kugelans, tādēļ portāls Skaties.lv sazinājās ar Oskara kaimiņu un draugu kopš piecu sešu gadu vecuma Ilvaru. ”Viņš man sāka krist uz nerviem. Viņam izjuka iepriekšējās attiecības, un man likās, ka viņu vajag nodarbināt ar kaut ko citu,” atklāj Ilvars, kurš Oskaru raksturo kā sarežģīto zvirbulēnu no pasakas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņam var ticēt. Ja viņš kaut ko apsolīs, viņš vienmēr izdarīs,” teic Oskara kaimiņš un slavē šova dalībnieka atsaucību, izpalīdzību un darba mīlestību. ”Ja viņš ieslēdzas darbā, no tā viņu neviens neatsitīs nost. Viņš strādā pa īstam,” Oskaru raksturo Ilvars.

”Ja ir runa par šovu un sievietēm, viņam ir svarīgi, kā sieviete izturēsies pret viņu. Ja sieviete atradīs pareizo pieeju, viņš viņu nēsās uz rokām. Viņam sieviete būs pats svarīgākais dzīvē, viss pārējais būs mazāk svarīgi. Ja sieviete darīs kaut ko ne tā, tad viņš nostāsies pozā,” novērojis Ilvars. ”Oskars sievietei ir gatavs visu dot. Viņš ir māju uzcēlis, sakārtojis, sievietei būtu jābūt ar viņu kopā. Vienīgi viņai jārēķinās, ka Oskars grib mājās būt saimnieks,” atklāj Ilvars. ”Manuprāt, pats svarīgākais, lai sieviete pret viņu izturas tā, lai viņš sajūt, ka ir vīrietis – es esmu Papa Karlo, kas iet, brauc, strādā, un domā par tevi. Es atbraucu pārguris, tu mani sagaidi ar buču uz vaiga. Oskaram sievieti vajag kā mājas feju, kura mājām piešķir atmosfēru,” to, kāda sievietes būtu piemērota Oskaram, min Ilvars.

”Es domāju, ka tai meitenei vajadzētu būt tendētai uz ūdeni, tas ir, uz makšķerēšanu, uz peldēšanu. Viņš ir makšķerēšanas fans. Tas būs baigais pluss, ja meitene būtu gatava ar viņu pabūt kopā arī pie ūdens, kaut vai sauļojoties,” hobiju, kurā Oskars labprāt dalītos ar mīļoto, atklāj viņa draugs.

Oskars ir cilvēks, kuru grūti pārliecināt, ja viņš pieļāvis kļūdas. Viņš nav īsti gatavs uzreiz pieņemt otra cilvēka viedokli – šo kā mīnusu un vienlaikus iespējamo iemeslu Oskara iepriekšējo attiecību izjukšanai min Ilvars. Vēl viņš norāda, ka Oskars no sievietes gaida simtprocentīgu uzticību, ko arī pats garantē.

TOP komentāri

 • Lauku meitene pilsētā
  0 0 0

  Lauku meitene pilsētā

  Nu, nu Oskar, vai tiešam tik traki ir, ka pa visiem Kuldīgas pasākumiem nevarēji satikt normālu sievišķi, ka jāērmojas pa šoviem...jeb Tev tāpat kā vairumam šova dalībnieku nebija kas sakopj māju, pagatavo brokastis-vakariņas un nācās te ērmoties pa šoviem, ai, ai, ai Oskar...es biju labākās domās par Tevi.
 • Kļūda
  0 0 0

  Kļūda

  Ikviens dzīvē pieļauj kļūdas, tas ir tikai dabiski.
  Kā tai dziesmā par pūcīti, kura uzmina zvirbulim uz kājas, gadās arī tā!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl