Komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas 2. raidījumā šodien, 7. septembrī, tiks atklāti, kuri pieci saimnieki saņēmuši visvairāk vēstuļu un turpinās iepazīšanos televīzijas ekrānā.

Baiba Sipeniece-Gavare dodas pie visiem deviņiem saimniekiem ar vēstulēm. Tie pieci, kuri saņēmuši visvairāk vēstuļu, no savām kaudzītēm izvēlas tās piecas meitenes, kuras aicināt uz randiņu. Kāds saimnieks, pārbaudot, ko par meitenēm var izlasīt sociālajos tīklos, atklāj, ka viņam uzrakstījusi arī precēta sieva. Savukārt cits saimnieks, sazvanoties ar potenciālo līgaviņu, uzzina, ka viņa rakstījusi vairākiem saimniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas vasaras garumā sievietes no visas Latvijas varēja saimniekiem iesūtīt vēstules. Nu laiks noskaidrot – kuri pieci dalībnieki saņēmuši visvairāk vēstuļu? Pieciem populārākajiem saimniekiem no lielās vēstuļu kaudzes būs jāizvēlas piecas dāmas, ar kurām satikties klātienē. Jāteic, ka Baibas mudināti, šogad visi saimnieki demonstrējuši lielu izlēmību un ātri spējuši
izlemt, kuras piecas aicināt uz randiņu.

”Pieciniekā šogad ir krietni un ņemami latviešu vīrieši,” kodolīgi šīs sezonas saimniekus raksturo Baiba Sipeniece-Gavare. Saimnieks meklē sievu veidotāji atklāj, ka dalībnieki šogad īpaši piedomājuši, lai līgaviņas ciemojoties pie viņiem, justos labi – izplānoti gan īpaši romantiski randiņi divatā, gan izklaides visiem kopā. Tomēr, lai gan darbi šogad saimniecībās bijuši vieglāki, gadījies arī pa kuriozam. Kāda līgaviņa krāmēt malku aizbraukusi īsā kleitiņā, bet kādā
saimniecībā saimnieks gandrīz palicis bez brokastīm, jo neviena no meitenēm nav mācējusi izcept biezpiena plācenīšus. Savukārt cits saimnieks vienai no savām līgaviņām devis uzdevumu – uztaisīt atrakciju gultā!

Šova Saimnieks meklē sievu otro sēriju skaties jau šovakar plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl