1 komentārs
Smukas, gudras un dzīvespriecīgas – kādas dāmas piesakās šovā Saimnieks meklē sievu?
Foto: Saimnieks meklē sievu

Šobrīd pilnā sparā rit vēstuļu rakstīšana TV3 šova Saimnieks meklē sievu deviņiem saimniekiem, kurus TV skatītāji iepazina īsi pirms Jāņiem. Tām, kuras vēl tikai domā par vēstuļu rakstīšanu, jāteic, ka laika palicis pavisam maz – vēstules tiks gaidītas vēl tikai līdz 25. jūlijam. Skaties.lv arī piedāvā iepazīties, kādas dāmas saimniekiem ir rakstījušas līdz šim.

Vēstuļu teksts, protams, nonāk tikai un vienīgi saimnieka pasta kastītē, taču dažas atziņas rodas arī pēc sūtītāju interneta profilu aplūkošanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no iespējām, kā uzrunāt savu iespējamo nākamo vīru, ir vēstuli nosūtīt portālā skaties.lv, ko jau izmantojis liels skaits sieviešu no visas Latvijas, un ne tikai!

Ģirtam raksta jaunas meitenes

Iespējams, visradošākais un interesantākais no saimniekiem Ģirts Brumsons (33), savās vēlmēs attiecībā uz sievietēm bija visai tiešs, taču garos raksturojumos neizplūda. Kā vecuma limitu saimnieks iezīmēja – no ”tad, kad sākas prāts” līdz 33 gadiem. Acīmredzot potenciālās sieviņas nopietni ņēma vērā saimnieka vēlmes, un Ģirts saņēmis daudz vēstuļu no jaunām, atraktīvām meitenēm, kuras labprāt kļūtu par viņa mūzu. Izskatās, ka saimniekam nebūs viegli izvēlēties, jo katra no dāmām ir spilgta un radoša personība!

Jāņa potenciālās līgaviņas jau redzētas citos šovos

Saimnieks Jānis Kauķis (30) neslēpa, ka viņam patīk jaunākas sievietes, kā arī tādas, kuras sevi izdaiļojušas gan ar tetovējumiem, gan ”dzelžiem”. Ļoti iespējams, ka to, kas ticis prasīts, saimnieks arī saņems, jo uz Jāņa vēlmēm atbildējušas jaunas, azartiskas sievietes, kuras ļoti vēlas dzīvot laukos, kā arī audzināt bērnus. Interesanti, ka dažas no viņām redzētas jau citos televīzijas šovos!

Alfrids – šobrīd populārākais saimnieks

Gados vecākais, bet iespējams tāpēc nobriedušākais vīrietis jeb šova saimnieks Alfrids Lipovskis (55), ir īsts sieviešu magnēts! Tieši viņš saņēmis visvairāk vēstuļu, kas sūtītas uz portālu skaties.lv. Saimnieks meklē sieviņu, kas būtu viņa vecumā, taču vēstules pārsvarā raksta krietni jaunākas sievietes, pašā sievišķības plaukumā, kuras gandrīz visas redz Alfridā savu potenciālo vīru.

Egilam raksta kārtīgas lauku sievietes

Egils Langovskis (32) uz Latvijas dāmām atstājis īsta lauku saimnieka iespaidu. Viņam adresētās vēstules raksta sievietes, kuras sevi uzskata par kārtīgām lauku sievietēm – nebaidās ne darba, ne lauku miera. Ne velti, saimnieks arī strikti noteicis, ka ”pilsētas dāmas ar gēla nagiem” viņam gan laikam nederēšot. Iespējams, ka daudzas piesaistījis tieši Egila izskats!

Par Gati interesējas jaunās māmiņas

Saimnieks no Tukuma puses Gatis Leskovičs (34) piesaistījis daudzu jaunu, labsirdīgu un strādīgu sieviešu skatus. Interesanti, ka Gati nolūkojušas vairākas skolotājas, audzinātājas un māmiņas, iespējams, saimnieks atstājis ļoti gādīga vīrieša iespaidu, kurš lieliski saprotas ar bērniem!

Arvils saņem vēstules no latvietēm tālumā

Kautrīgs, tomēr strādīgs, vienkāršs un labsirdīgs lauku puisis Arvils Ozols (38) spējis uzrunāt tieši tāda paša rakstura sievietes, kuras ļoti vēlas iepazīt saimnieku tuvāk. Saimnieks ar savu labsirdību un patiesumu piesaistījis arī latvietes, kuras dzīvo ārzemēs, tādējādi radot vēlmi atgriezties dzimtenē, atpakaļ pie savām saknēm!

Intaram raksta pilsētnieces

Intars Ivanāns (27) sapņo par sievieti ”kādas redzamas žurnālos” un, spriežot pēc saņemtajām fotogrāfijām, tādu arī sagaidīs! Skaistas, jaunas, dzīvespriecīgas un aktīvas sievietes vēlas iepazīt saimnieku.

Intars norādīja, ka nevēlas strādnieci, bet gan sievieti pie sāniem, iespējams, tāpēc saņēmis daudzu pilsētnieču vēstules, kuras vēlas dzīvot viņa radītajā lauku idillē. Jāpiemin, ka tieši Intaram adresētās vēstules rakstījušas daudzas sievietes, kuras saskatījušas viņu kā potenciālu vīru savai meitai, draudzenei un māsai.

Oskara potenciālās sievas gatavas makšķerēt

Saimnieks, kurš parūpējies, lai topošajai sievai jeb saimniecei būtu viss, kas nepieciešams – Oskars Kugelans (39). Dāmas Oskarā saskata ne vien labu vīru, bet arī tēvu, jo gandrīz visas vēstuļu autores ir māmiņas. Tā vien šķiet, ka nevienu no sievietēm nebaida, bet tieši pretēji – vilina lauku dzīve, kā arī saimnieka izteiktie piedāvājumi sauļoties laivā, rušināties pa dārzu un pamakšķerēt.

Jānim visjaunākās līgaviņas

Jānis Šmits (20) ir gados jaunākais no saimniekiem, taču ir gatavs nopietnām attiecībām un pat kāzām, ja atradīs sev piemērotu līgavu. Arī saimnieka potenciālās sieviņas ir gados visjaunākās vēstuļu sūtītājas. Skaistas, gudras, sportiskas un strādīgas jaunas meitenes vēlas pamest pilsētu, dzīvot, strādāt laukos un mesties dančos kopā ar Jāni!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl