Kā pasakā: Magone un viņas Zanas kāzās pozē Haidparkā
Zane Dumbre/Skaties.lv

20. oktobra pēcpusdienā Londonā apprecējās ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone, nu jau Šutoviene, un lietuvietis Zanas Šutovas. Pēc laulību ceremonijas pāris ļāvās fotosesijai Haidparkā un citās skaistās Londonas vietās, un šos foto laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

”Māte man bērnībā pateica tā – dēls, ja precies, tad tikai vienu reizi. Un, jā, es gaidīju vairāk kā 40 gadus, un te nu viņa ir – mana īstā un vienīgā, kuru gan likuma, gan Dieva priekšā esmu apsolījis mīlēt mūžam – mana sieva, mana Magone. Un lietuvieši ar solījumiem nemētajas,” Skaties.lv pēc kāzām ar mīlestību teic Zanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šutovas kļuvuši par kuplu ģimeni – kā Magonei, tā Zanas ir pa diviem dēliem, turklāt vienu no saviem dēliem Zanas izaudzinājis viens.

No pāra burtiski staro mīlestība, un viņu draugi un tuvinieki ar neviltotu sirsnību teic – jā, šie nu ir cilvēki, kuri radīti viens otram. Un to apstiprina arī mīlestības pilnā fotosesija, kurai pēc kāzām ļāvās jaunā ģimene.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl