Kā pasakā: Magone un viņas Zanas kāzās pozē Haidparkā
Zane Dumbre/Skaties.lv

20. oktobra pēcpusdienā Londonā apprecējās ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone, nu jau Šutoviene, un lietuvietis Zanas Šutovas. Pēc laulību ceremonijas pāris ļāvās fotosesijai Haidparkā un citās skaistās Londonas vietās, un šos foto laipni atrāda arī Skaties.lv lasītājiem.

”Māte man bērnībā pateica tā – dēls, ja precies, tad tikai vienu reizi. Un, jā, es gaidīju vairāk kā 40 gadus, un te nu viņa ir – mana īstā un vienīgā, kuru gan likuma, gan Dieva priekšā esmu apsolījis mīlēt mūžam – mana sieva, mana Magone. Un lietuvieši ar solījumiem nemētajas,” Skaties.lv pēc kāzām ar mīlestību teic Zanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šutovas kļuvuši par kuplu ģimeni – kā Magonei, tā Zanas ir pa diviem dēliem, turklāt vienu no saviem dēliem Zanas izaudzinājis viens.

No pāra burtiski staro mīlestība, un viņu draugi un tuvinieki ar neviltotu sirsnību teic – jā, šie nu ir cilvēki, kuri radīti viens otram. Un to apstiprina arī mīlestības pilnā fotosesija, kurai pēc kāzām ļāvās jaunā ģimene.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl